شقق للبيع في سبورتنج

134 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م سبورتنج (علي الترام مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع بورسعيد, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 185 م سبورتنج ( خلف فندق جده )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع بورسعيد, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م سبورتنج (شارع ابو قير)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع ابو قير, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع في سبورتنج بتشطيب سوبر لوكس

    Wealth Platinum logo image

    شارع طيبه, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 365 م سبورتنج (ش أبو قير - برج براند)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع ابو قير, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ٧١٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 280م سبورتنج - علي البحر مباشرة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ميدان الكورنيش, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 170 م سبورتنج - شارع طيبةمطلات مفتوحة

    B-connect Real Estate logo image

    شارع طيبه, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع 320 م سبورتنج (خطوات من ش ابوقير)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع ابو قير, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 376م سبورتنج - ش أبو قير مباشرة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع ابو قير, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٧٦ متر مربع

    ٧١٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 247 م سبورتنج - فيو نادي سبورتنج

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع ابو قير, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٧ متر مربع

    ٦٤٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في سبورتنج (شارع طيبة)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع طيبه, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٥٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة فيو مفتوح على الشارع شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    شارع ابو قير, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185 م سبورتنج (ش طيبة)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع طيبه, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة مرخصة خطوات من البحر موقع مميز

    Remax Professional. logo image

    ميدان الكورنيش, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٦٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سبورتنج (على البحر مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 م سبورتنج (ش الأقصر)

    RE/MAX Avalon logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سبورتنج شارع الاقصر \ كود الوحدة : AA0806

    Dk REAL ESTATE logo image

    شارع بورسعيد, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بإطلالة بحر في سبورتنج – خطوات من الشاطئ

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع اللخمي, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع علي البحر مباشرة في سبورتنج - مطلات بحر

    RE/MAX Avalon logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 م سبورتنج (ش زكريا غنيم - تانى نمرة

    RE/MAX Avalon logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سبورتينج 195 م

    Elira Real estate Experts logo image

    شارع ابو قير, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 210م كامب شيزار - شارع طيبة

    B-connect Real Estate logo image

    شارع طيبه, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على البحر 2 اسانسير مرخصة

    Remax Professional. logo image

    ميدان الكورنيش, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175 م سبورتنج (ش الأقصر)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع بورسعيد, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع