شقق للبيع في جليم, صفحة 6

150 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - جليم

    New Home for Realestate logo image

    ميدان جليم, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240 م جليم ( مصطفى ماهر موازي للبحر )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع مصطفي ماهر, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م جليم ( خطوات من ش أبوقير )

    Inspire Homes logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300 م زيزينيا ( ابراج الخليج )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 191م جليم ( ش ابراهيم الحلبي )

    Inspire Homes logo image

    شارع ابراهيم الحلبي, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٣٥٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 215 م زيزينيا ( على الترام مباشر )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع عبد السلام عارف, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300م جليم ( ش مصطفى ماهر )

    Inspire Homes logo image

    شارع مصطفي ماهر, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م جليم (بالقرب من قصر المجوهرات)

    RE/MAX Avalon logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م جليم (ش ابو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ( 240م ) جليم ش ابراهيم الحلبى .

    شارع ابراهيم الحلبي, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م جليم (ابو قير مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميدان جليم, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230 م جليم

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع مصطفي ماهر, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 315م زيزينيا (شارع المحافظ )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع احمد يحيي, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جليم شارع مصطفى فهمى - خطوة من شارع ابوقير

    B-connect Real Estate logo image

    شارع مصطفي فهمي, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جليم علي البحر مباشر

    B-connect Real Estate logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 253 م جليم (ش دياب)

    RE/MAX Avalon logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٥٣ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م باكوس (ش الإذاعة)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع الاذاعه, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230 م جليم (ش مصطفي فهمي)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع مصطفي فهمي, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م جليم ( خطوات من ش أبو قير )

    Inspire Homes logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في رويال بلازا شقة لقطة كل غرفها علي قصر الميرغني

    ميدان جليم, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في رويال بلازا شقة لقطة كل غرفها علي قصر الميرغني

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سابا باشا خطوات للبحر وتراة بوضوح

    RCR for real estate logo image

    شارع يسرى قمحة, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    جليم تاني نمره من شارع أبو قير

    B-connect Real Estate logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م جليم (ش مصطفي فهمي)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع مصطفي فهمي, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 207 م جليم (بالقرب من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٥٬١٢٠ جنيه/متر مربع