شقق للبيع في جليم

157 عقارات أخرى
  • 28

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره 400م للبيع في جليم بمطلات مميزه مفتوحة

    Baytak. logo image

    ميدان جليم, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م للبيع في جليم شارع أبو قير بموقع مميز

    Baytak. logo image

    شارع ابو قير, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 115م - جلــيم - شارع أحمد فتحى

    Next Estate logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • شقة - 7 غرف نوم - 5 حمامات للبيع في طريق الجيش - جليم - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 550م جليم - بحر مباشر

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    7

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م - جلــيم - خطوات من شارع أبوقير

    Next Estate logo image

    شارع ابو قير, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جليم 180م شارع ابو قير .

    شارع ابو قير, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 207م للبيع - جليم ( متفرع من البحر )

    Chance for Realestate logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٦٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300 م جليم ( ش أبو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع ابو قير, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 286 م جليم (علي البحر مباشرة )

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م سابا باشا - ( طريق الجيش )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220 م جليم (ش حداية باشا)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع حدايا باشا, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 280 م جليم (برج براند - ش ابوقير مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بإطلالة مفتوحة في جليم طريق الحرية

    Baytak. logo image

    شارع ابو قير, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن و الغرف فيو مفتوح علي الترام مرخصه

    Remax Professional. logo image

    شارع عبد السلام عارف, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م سابا باشا (بحر مباشر )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240 م جليم (خطوات من قصر المرغني).

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع مصطفي ماهر, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جليم 140م (شارع ابو قير مباشر) .

    شارع ابو قير, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دابل فيو على ش ابو قير و كلية فنون جميلة مرخصة

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    شارع ابو قير, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٦٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م للبيع فى جليم علي البــــــحر مباشرة

    Elite Groupe logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على البحر مرخصه

    Remax Professional. logo image

    شارع عبد السلام عارف, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240 م جليم (ش مصطفي ماهر)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع مصطفي ماهر, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 245 م جليم ( ش مصطفى فهمى )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع مصطفي فهمي, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٥٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م جليم (ش ابو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح السعر شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    شارع عبد السلام عارف, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من الترام الريسيبشن و الغرف فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    شارع عبد السلام عارف, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    4

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع