شقق للبيع في بولكلي

93 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م بولكلى (ش لافيزون)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع لافيزون, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 140م - ش ابراهيم راجي

    Inspire Homes logo image

    بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيــع شقــة 105 متــر بولـكـلـي شـارع ابوقيـر

    Jewar Real Estate. logo image

    شارع رشدى باشا, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز فيو مفتوح مرخصه

    Remax Professional. logo image

    شارع لافيزون, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كفر عبده 140م شارع دكتور برجى .

    شارع الدكتور برجي, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170 م فلمنج (ش الطيار أحمد أبو السعود)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع الطيار احمد أبو السعود, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م الهدايا

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 80 م الابراهيمية (متفرع من ش لاجيتيه)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع إبراهيم راضى, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م بولكلي (ش أبو قير مباشر)

    RE/MAX Avalon logo image

    بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الوزاره ش ابو قير مباشر\U.N: AA0787

    Dk REAL ESTATE logo image

    شارع احمد شوقي, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 159 م بولكلي (ش محمد فريد)

    RE/MAX Avalon logo image

    بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٨٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م بولكلي (ش أبو قير مباشر)

    RE/MAX Avalon logo image

    بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م بولكلي (ش أبو قير مباشر)

    RE/MAX Avalon logo image

    بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ونجت (بجوار نادي القضاة)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع وينجت, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى فلمنج

    Elite Groupe logo image

    شارع الطيار احمد أبو السعود, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع - فيوهات فتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م للبيع بولكلي مطلات مفتوحة

    Chance for Realestate logo image

    شارع لافيزون, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220 م بولكلي (الوزارة خطوات من ش أبو قير

    RE/MAX Avalon logo image

    بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح عمارة براند مرخصة سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    شارع إبن النديم, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م ستانلي - (خطوات للبحر).

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع زكى بدوى محمد, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع خطوات من البحر

    Inspire Homes logo image

    بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190 م وينجت (ش 17 ابن نديم )

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع وينجت, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130 م بولكلى (بين البحر والترام )

    RE/MAX Avalon logo image

    بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م بولكلي ( ش ابراهيم راجي )

    Inspire Homes logo image

    بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م بولكلي ( ش ابوقير مباشرة )

    Inspire Homes logo image

    بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع