عقارات تجاري للبيع في كفر شُكر

يبدو أن كل المنازل في كفر شُكر مشغولة في الوقت الحالي

ابحث في المناطق القريبة أو أنشئ تنبيهاً للإعلانات الجديدة.

عقارات مشابهة

  • 9

    مزرعة

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعة أرض مزرعة للبيع بجمعية أحمد عرابى

    ElGammal real estate logo image

    جمعية احمد عرابى, مدينة العبور, القليوبية

    ٣٣٬٦٠٠ متر مربع

    ١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    مخزن

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مخزن مرخص غذائي جمالون ارتفاع ٨م ب١٠مليون

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    1

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • قطعة أرض - استوديو للبيع في جمعية احمد عرابى - مدينة العبور - القليوبية
    1

    قطعة أرض

    ٢٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجميعة عرابى قطعه رائعه موقع متميز لاغراض متعدده

    ElGammal real estate logo image

    جمعية احمد عرابى, مدينة العبور, القليوبية

    ٣٣٬٠٠٠ متر مربع

    ٧٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 23

    مصنع

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مصنع نسيج بسعر لقطة و مخازن ٥٠٠٠ متر العبور

    Dream homes logo image

    المنطقة الصناعية, مدينة العبور, القليوبية

    6

    ٥٬٠٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل تجاري

    ١٬٦٠٤٬٢٥٠ جنيه

    امتلك محلك 23م في وايت مول بالعبور بخصم 120الف !

    Valero developments logo image

    شارع الزهور, الحي الثامن, مدينة العبور, القليوبية

    لا يوجد

    ٢٣ متر مربع

    ٦٩٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٢٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع بأكبر مول لتجهيز العرائس بالعبور

    Emak Realestate logo image

    شارع عبد الرحمن الرافعي, محلية 6, الحي الاول, مدينة العبور, القليوبية

    1

    ٢٧ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكب محل تجاي

    مدينة العبور, القليوبية

    1

    ٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٢٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادتك36م علي محور الزهور، ابدا قسطك بعد الاستلام

    متصدر

    Valero developments logo image

    شارع الزهور, الحي الثامن, مدينة العبور, القليوبية

    لا يوجد

    ٣٦ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١٬٦٤٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع محل تجارى فرصة فى مدينة العبور الجديدة

    Family Home Real Estate logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل - مدينة العبور, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    1

    ٦١ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٨٬٠١٩٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثماريه مميزه في العبور محل 54 متر تجاري

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    4

    ٥٤ متر مربع

    ١٤٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع