عقارات تجاري للبيع في القناطر الخيرية

يبدو أن كل المنازل في القناطر الخيرية مشغولة في الوقت الحالي

ابحث في المناطق القريبة أو أنشئ تنبيهاً للإعلانات الجديدة.

عقارات مشابهة

  • 19

    مخزن

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مخزن مرخص غذائي جمالون ارتفاع ٨م ب١٠مليون

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    1

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    مزرعة

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعة أرض مزرعة للبيع بجمعية أحمد عرابى

    ElGammal real estate logo image

    جمعية احمد عرابى, مدينة العبور, القليوبية

    ٣٣٬٦٠٠ متر مربع

    ١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل تجاري

    ١٬٦٠٤٬٢٥٠ جنيه

    امتلك محلك 23م في وايت مول بالعبور بخصم 120الف !

    متصدر

    Valero developments logo image

    شارع الزهور, الحي الثامن, مدينة العبور, القليوبية

    لا يوجد

    ٢٣ متر مربع

    ٦٩٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٣٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    محل بكريتيف مول بجوار كمبوند جنة مصر

    الحي الثاني, مدينة العبور, القليوبية

    1

    ٢٧ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    مصنع

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مصنع نسيج بسعر لقطة و مخازن ٥٠٠٠ متر العبور

    Dream homes logo image

    المنطقة الصناعية, مدينة العبور, القليوبية

    6

    ٥٬٠٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة في افضل موقع في العبور تشطيب فاخر بافضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ١٬٦١٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك عيادتك بوايت مول العبور وقسط بعد الاستلام

    متصدر

    Valero developments logo image

    شارع الزهور, الحي الثامن, مدينة العبور, القليوبية

    1

    ٢٦ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    بناية كاملة

    ٢٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني اداري 4000م تشطيب كامل بالفرش في العبور

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    3

    ٤٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ١٢٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محل متاجر ب ( 63 الف ) لبراند معروف بالعبور

    الطيار العقارية logo image

    الحي السادس, مدينة العبور, القليوبية

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٥٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه ل امتلاك محلك التجاري علي الطريق مباشره

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    1

    ٣٢ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع