عقارات تجاري للبيع في التجمع الخامس

2,414 عقارات أخرى
  • مساحات مكتبية - استوديو - 1 حمام للبيع في تريفيوم سكوير - شارع التسعين الشمالي - التجمع الخامس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    مساحات مكتبية - استوديو - 1 حمام للبيع في تريفيوم سكوير - شارع التسعين الشمالي - التجمع الخامس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    11

    مساحات مكتبية

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ريسيل متشطب استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    تريفيوم سكوير, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ١٤٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٣٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب كورنر للبيع في واترواي علي التسعين مباشرة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٧٩ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٣٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بعائد سنوي 10% للبيع في كايرو بيزنس بارك

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو بيزنس بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٥٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٣٢٩٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالتقسيط مكتب كورنر استلام فوري ميفيدا بلاس

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١١٦ متر مربع

    ١٩٢٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - امتلك مكتبك في lakeview بافضل واجهة على التجاري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • ديستريكت 5

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ديستريكت 5

    3 غرفة

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٢٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتبك في ميفيدا بافضل سعر متر و كورنر

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٥٦ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٣٦٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب لإعاده البيع يطل علي شارع 90 في وتر واي

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ٢١١ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    بناية كاملة

    ٩٩٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    مبني اداري للبيع متشطب استلام فوري كايرو فستيفال

    متصدر

    ARC Investments logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    ٥٬٦٢٦ متر مربع

    ١٧٧٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    بناية كاملة

    ٦٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى مستقل للبيع في القطاميه ديونز أرضي و دورين

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

6

    ٤٬٩٥٠ متر مربع

    ١٣١٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٤٥٬٣١٩٬٥٣٢ جنيه

    مكتب كورنير للبيع في ون ناينتي (cdd)

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٥٬٩٩٧ جنيه/متر مربع

  • سيتي جيت نيو كايرو

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Qatari Diar
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سيتي جيت

    1 - 5 غرفة

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع 72 متر علي التسعين الجنوبي

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا أرك بيزنس ديستريكت, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٢٦٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٦٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بإطلالة مميزة للبيع في التجمع الخامس بالتسعين

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ٣٩٦ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢٣٦٬٦١١٬٠٤٧ جنيه

    دور إداري للبيع بأقساط بوان ناينتي القاهره الجديده

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    وان نانيتي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    ١٬١٤٥ متر مربع

    ٢٠٦٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٨٬٨٥٢٬٣٠٠ جنيه

    وحده لإعاده البيع بأقساط بزيد إيست القاهره الجديده

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١١٣٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل

    ٧٬٧٦٧٬٥١٦ جنيه

    محل 62 متر للبيع في مشروع Rove التجاري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٢٥٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • تلال ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٢٦٨٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تلال إيست

    1 - 4 غرفة

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم مكتبك فوراً وأقل من سعر الشركة أمام AUC

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    جولدن جيت, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ١٢٦٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    مساحات مكتبية

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مكتب ب ليك فيوبلازا بموقع مميز/جاهز للاستلام

    متصدر

    Commercial Square logo image

1

    ٣٣٢ متر مربع

    ٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    مساحات مكتبية

    ١٤٢٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع اقل من سعر السوق بمساحة مفتوحه

    متصدر

    Commercial Square logo image

    جرانوي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٧٤ متر مربع

    ١٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    محل تجاري

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل أرضي للبيع جاهز للاستلام في جولدن جايت

    متصدر

    Commercial Square logo image

لا يوجد

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 30

    محل تجاري

    ٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    محل أرضي للبيع بعائد ايجاري مميز بجولدن جايت

    متصدر

    Commercial Square logo image

لا يوجد

    ١١٥ متر مربع

    ٣٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • وان ناينتي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Landmark Sabbour
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الجنوبي,وان نانيتي
  • 6

    مساحات مكتبية

    ١١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالتقسيط مكتب في ديستريكت 5

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٦٦٤ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بيع مكتب استثماري في ليك فيو القاهره الجديده

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٣٦٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري لإعاده البيع بأقساط في بارك ستريت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك ستريت, الطريق الدائري, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٣٠٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب فاخر بتراس للبيع في ديستريكت5 القاهره الجديده

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٩٥ متر مربع

    ١٥٦٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٢٨٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب لإعاده البيع بأقساط في وان ناينتي من CDD

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٧٠ متر مربع

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • فيليت كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,فيليت

    2 - 3 غرفة

  • 10

    عيادة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع | 75 م | ماين ماركس | القاهرة الجديدة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    موراي, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع