عقارات تجاري للبيع في مدينة القاهرة الجديدة

3,327 عقارات أخرى
  • 7

    محل تجاري

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محل 48م في الرحاب متاجر ب 60 الف

    Honesty Gate Real Estate logo image

    شارع طلعت مصطفي, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    ٤٨ متر مربع

    ٢٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    قطعة أرض

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عماره للبيع ناصيه على الشارع الرئيسى قريبة من محور

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٦٠٦ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 3

    قطعة أرض

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض للبيع بالحى الرابع K على الرئيسى امام النادى

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٦٠٦ متر مربع

    ٣٧٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في كايرو بيزنس بلازا مساحته 90 متر مربع

    Do estate logo image

    كايرو بزنس بلازا, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    مساحات مكتبية

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري استلام فوري متشطب بالكامل للبيع

    why solutions logo image

    شارع مجمع البنوك, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • مايان

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 6

    محل تجاري

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية للبيع 45م دقيقه من90 الجنوبى و طريق النصر

    Envigo Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٥ متر مربع

    ٣٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع 60م دقيقه من 90 الجنوبي و طريق النصر

    Envigo Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٦٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في وان نينتي علي التسعين استلام قريب

    Oaks Real Estate logo image

    وان نانيتي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    وحدة طبية

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مركز اشعة 201م فى اللوتس الجنوبيةدقيقة من التسعين

    Envigo Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٢٠١ متر مربع

    ١٠٣٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع باطلاله مميزه جدا مفروش بالكامل

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • جارنت

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٤٠٬١٦٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Jadeer Developements
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,جارنيه

    1 - 3 غرفة

  • 6

    محل تجاري

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع فى قلب التجمع منطقة اللوتس دقيق من ش90

    Envigo Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٤١ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع علي دائري المعادي استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٥٥٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    مساحات مكتبية

    ١٤٢٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع اقل من سعر السوق بمساحة مفتوحه

    متصدر

    Commercial Square logo image

    جرانوي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٧٤ متر مربع

    ١٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٣٠٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع ميفيدا 155م نصف تشطيب اوبن فيو لقطة

    Allocate Real Estate logo image

1

    ١٥٥ متر مربع

    ١٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل في مول ان اسكوير, موقع متميز, قسط علي سنتين

    Smart Move logo image

    مول ان اسكوير, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٩ متر مربع

    ١٥٨٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • فاليز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٩٣٬٠٥٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 3 غرفة

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب فاخر للبيع في ديستريكت 5 من شركة مراكز

    Properties-Today.com logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١١٨ متر مربع

    ١٢٩٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٢٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع موقع مميز التجمع اقساط حتي 7 سنين

    ARC Investments logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٥٦ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل ارضى للبيع باقل مقدم واقساط تصل حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    روك جولدن مول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٢٤١٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٢٦٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز مكتبك بمقدم 5% فى موقع مميز واقساط على 7 سنين

    IRTKAZ logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٣٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٥١٬٠٤٣٬٥٠٠ جنيه

    : مكتب جاهز للسكن مباشرة على شارع التسعين الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    ان 90 بيزنس كومبلكس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٥٦ متر مربع

    ١٩٩٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • سولاي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Living Yards Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سولاي

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٨٧٠٬٣٢٠ جنيه

    مكتب للبيع شمال شارع التسعين القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ٧١ متر مربع

    ٢٢٣٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مكتب اداري 140م جاهز للاستلام - برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٠٤٨٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم مليون و700 امتلك مكتب في ديستريكت5 فوري

    ERE Investments logo image

1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٢٤٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة في ذا أرك, تشطيب كامل, قسط 5 سنين

    Smart Move logo image

    ذا أرك بيزنس ديستريكت, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٧ متر مربع

    ٢٢٧٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع كونر ١١٢م تشطيب كامل بالتكييفات

    Allocate Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١١٢ متر مربع

    ١٢٠٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • جروفا ايست هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    3 - 5 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…