مكاتب للبيع في الجازي مول

7 عقارات أخرى
  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا مكتبك بالتقسيط مول تشيس فيل

    Property Hills  One logo image

    الجازي مول, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع موقع متميز في تشيسفيلد الجازي

    Casa Guru logo image

لا يوجد

    ٦٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع موقع متميز في تشيسفيلد الجازي

    متصدر

    Casa Guru logo image

لا يوجد

    ٤٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 129م ريسيل استلام فوري قسط بسعر لقطة Al Jazi

    Egypt Best Properties logo image

4

    ١٢٩ متر مربع

    ١٥١٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع علي محور محمد نجيب دايركت (فوري)

    Coldwell Banker- The Blues logo image

لا يوجد

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 129 متر للبيع مباشرة علي محور محمد نجيب

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٢٩ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٦٢٩٬٢٥٠ جنيه

    مكتب في الجازي مول مقدم 5% استلام 6 شهور

    Smart Move logo image

1

    ٩٥ متر مربع

    ٢١٧٬١٥٠ جنيه/متر مربع