مكاتب للبيع في التجمع الخامس, صفحة 52

1,656 عقارات أخرى
  • 19

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مكتب إداري مميز في District 5 في اقوي موقع.

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٦٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع فى ثرى سيكستى بموقع مميز واحسن سعر متر

    New Avenue Real Estate logo image

    ثري سيكستي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٥١ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب 65م للبيع في هايد بارك - التجمع الخامس

    Commercial State logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - امتلك مكتبك في lakeview بافضل واجهة على التجاري

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بعائد دخل للبيع في كايرو بيزنس بارك التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو بيزنس بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ١٠٠٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ١٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 740م للبيع في ال90 الجنوبى - التجمع الخامس

    Commercial State logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٧٤٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع بموقع متميز في جولدن جيت القاهره

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    مساحات مكتبية

    ٧٬٨٠٠٬٨٨٢ جنيه

    مكتب متشطب بالتكييفات للبيع، هارت وورك ماونتن فيو

    TREX logo image

    هارت وورك, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٤١٩٬٣٩٥ جنيه

    مكتب للبيع -جولدن جيت- القاهرة الجديدة -موقع مميز

    TREX logo image

    جولدن جيت, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٦٩ متر مربع

    ٢٢٣٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٩٣٨٬٤٠٠ جنيه

    مكتب بشطيب مميز للبيع في موقع متميز في التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٩٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٩٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ثلاثة مكاتب للبيع بجانب بعضهم بماونتن فيو اي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    ٩٩٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٩٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 231م متأجرعلي تسعين الشمالي بعائد استثماري١٠٪

    New Avenue Real Estate logo image

    تريفيوم بزنس كومبلكس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٣١ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ٥٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع مشطب ومفروش في EDNC فيو كورنر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٣٧٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب في جولدن جيت (ال٩٠ الجنوبي) للبيع-التجمع

    Commercial State logo image

1

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع فى مورى مين مارك بموقع مميز واحسن سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    موراي, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٥٬٩٦٧٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع فى ثرى سيكستى بموقع مميز واحسن سعر متر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٥١ متر مربع

    ١١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده كورنر لإعاده البيع بموقع مميز في ديستريكت 5

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١١٨ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب فى سولانا اعلى استثمار 5% مقدم قسط ع 8 سنين

    Evergreen Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٦٤ متر مربع

    ١٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٧٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب باحسن سعر متر بنوراما + ١٥م مساحه تخزين

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٦٩ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع بأقساط في وان ناينتي

    New Avenue Real Estate logo image

    وان نانيتي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٦١٨٬٠٠٠ جنيه

    مكتب جاهز للبيع في تريفيوم سكوير - التجمع الخامس

    Commercial State logo image

    تريفيوم سكوير, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١١٤ متر مربع

    ١٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٤٢٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    مكاتب إداريه للبيع | في وان ناينتي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ٢٥٢ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع فى مورى مين مارك بموقع مميز واحسن سعر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٧٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في جولدن جيت علي شارع التسعين

    Egypt Best Properties logo image

1

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٢٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع بموقع متميز في Golden Gate في القاهره

    Egypt Best Properties logo image

1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع