مكاتب للبيع في التجمع الخامس, صفحة 50

1,685 عقارات أخرى
  • 6

    مساحات مكتبية

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بيع مع مقدم و اقساط في هارت وورك ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    هارت وورك, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتبك ب التقسيط ع 9 سنين

    Creative Real Estate logo image

    شارع مجمع البنوك, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ١٧٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٤٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب نصف مفروش للبيع في بيرل دي روا

    Fortune Real Estate logo image

    بيرل دى روا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في Business Plus – مؤجر

    Beltone logo image

    بيزنس بلاس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٦٬٠٨٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتبك مباشر ع التسعين الجنوبي

    Creative Real Estate logo image

    سليك, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٤ متر مربع

    ١٧٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتبك الاداري 65م متشطب بالتكيفات-Hydepark

    Global Marketing Real Estate logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٣٩٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر وامتلك مكتبك الان مباشر ع التسعين الشمالي

    Creative Real Estate logo image

    مجمع بي 255, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في مشروع سيتي جيت مع اقساط علي 8 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ١٦٣٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مكتب إداري 129م – التجمع الخامس

    Creative Real Estate logo image

1

    ١٢٩ متر مربع

    ١٠٨٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١١٥٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر وامتلك مكتبك الان مباشر ع التسعين الشمالي

    Creative Real Estate logo image

لا يوجد

    ٦٢٤ متر مربع

    ١٨٥٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع تسعين جنوبي كورنر اقل سعر استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    جولدن جيت, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب كورنر اقل من سعر السوق استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    ثري سيكستي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١١٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 84م للبيع بإيلاويا مول – التسعين الشمالي

    Al Ofok Investment logo image

    شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٨٤ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 119م للبيع في ذا ارك - التجمع الخامس

    Commercial State logo image

    ذا أرك بيزنس ديستريكت, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١١٩ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    مساحات مكتبية

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع 74م في Mindhaus جاهز للاستلام

    Brick Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٧٤ متر مربع

    ١٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مكتب اداري 59م - استلام فوري - تشطيب كامل

    Brick Real Estate logo image

2

    ٥٩ متر مربع

    ١٨٩٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري بموقع استراتيجي استلام فوري باقل مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

2

    ٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع بالتقسيط 8 سنوات سعر متر165 الف

    Egypt Best Properties logo image

2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بمقدم 10% واقساط تصل حتي 8 سنين في التسعين

    I properties Real Estate Consultant logo image

    تريفيوم سكوير, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بمقدم 10% واقساط تصل حتي 8 سنين في التسعين

    I properties Real Estate Consultant logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بحجز 500 الف واقساط تصل حتي 8 سنين في التسعين

    I properties Real Estate Consultant logo image

لا يوجد

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بمقدم 10% واقساط تصل حتي 8 سنين في التسعين

    I properties Real Estate Consultant logo image

    كايرو بيزنس بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بمقدم 10% واقساط تصل حتي 8 سنين في التسعين

    I properties Real Estate Consultant logo image

لا يوجد

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب أداري للبيع امام الجامعة الامريكية تسعين جنوب

    Egypt Best Properties logo image

2

    ٧٨ متر مربع

    ٢١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    مساحات مكتبية

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 100م استلام سنه بفيو علي الAUC من ريدكون

    Houseology logo image

1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع