مكاتب للبيع في التجمع الخامس, صفحة 2

1,657 عقارات أخرى
  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٦٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 195م للبيع في بارك ستريت على الطريق الدائري

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك ستريت, الطريق الدائري, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٤٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 230م للبيع في بارك ستريت على الطريق الدائري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٨٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر مكتب للبيع في هايد بارك التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب كورنر إطلاله بانورامية للبيع في وان ناينتي

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٦٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في القاهره الجديده موقع متميز جدا

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٧٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في القاهره الجديده موقع متميز جدا

    New Avenue Real Estate logo image

    مول ساوث جيت, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر مكتب للبيع في هارت ورك

    New Avenue Real Estate logo image

    هارت وورك, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية وتشغيلية في مول "The Ledge" -

    D COMUNITA RE logo image

    اكويا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٣ متر مربع

    ١٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٠٤٨٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم مليون و700 امتلك مكتب في ديستريكت5 فوري

    ERE Investments logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٢٤٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٦٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بإطلالة مميزة للبيع في التجمع الخامس بالتسعين

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا أرك بيزنس ديستريكت, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٣٩٦ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٨٠٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام فوري بالقسط في waterway villas

    New Avenue Real Estate logo image

    ووترواي إيست, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٣٣٣ متر مربع

    ٢٤٢٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٤٥٬٣١٩٬٥٣٢ جنيه

    مكتب كورنير للبيع في ون ناينتي (cdd)

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٥٬٩٩٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بعائد استثماري 8,8% يطل علي التسعين الرئيسي

    New Avenue Real Estate logo image

    تريفيوم سكوير, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٩ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    مساحات مكتبية

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب نصف تشطيب للبيع في ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٢١٦٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بعائد استثماري مميز 8,8% يطل علي شارع التسعين

    New Avenue Real Estate logo image

    تريفيوم بزنس كومبلكس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٧٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بعائد استثماري يصل 11,5 % مؤجر لشركة عالمية

    New Avenue Real Estate logo image

3

    ٣٨٧ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٣٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بعائد استثماري يصل الي 11,5% بانوراما فيو

    New Avenue Real Estate logo image

4

    ٦٧١ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل متاجر مع عائد 6.9% للبيع علي التسعين الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    نورث بلاس مول, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    مساحات مكتبية

    ٩٬٦٨٤٬٠٠٠ جنيه

    مكتب نصف تشطيب للبيع على اقساط في ثري سيكستي

    Commercial Square logo image

    ثري سيكستي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ١٠٧ متر مربع

    ٩٠٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب بالكامل للبيع في Laketown جاهز تشغيل

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ١٩٢٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٩٣٨٬٤٠٠ جنيه

    مكتب متشطب جاهز للاستلام باقل مقدم يطل علي البلازا

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٩٩ متر مربع

    ١١٠٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مساحه مفتوحه يطل علي البلازا مع تيراس 64 متر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٨٦ متر مربع

    ١١٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    مساحات مكتبية

    ١٤٢٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع اقل من سعر السوق بمساحة مفتوحه

    متصدر

    Commercial Square logo image

    جرانوي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٧٤ متر مربع

    ١٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع في هايد بارك 113 متراستلام فوريية

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١١٣ متر مربع

    ١٢٣٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع 137 متر في حسن علام استلام خلال 9 شهور

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ١٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع