مكاتب للبيع في ليك فيو

6 عقارات أخرى
  • 9

    مساحات مكتبية

    ٦٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 332 م إداري للبيع ليك تاون التجمع الخامس

    Summit Real Estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٣٢ متر مربع

    ١٩٣٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٣٤٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دور إداري للبيع بأقساط بموقع مميز في ليك فيو

    New Avenue Real Estate logo image

4

    ١٬٤٠٠ متر مربع

    ٢٤٩٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بيع مكتب استثماري في ليك فيو القاهره الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري 114 م للبيع في lake town

    متصدر

    Blu Real Estate Marketing logo image

2

    ١١٤ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ١٣٬١٩٩٬٩٩٩ جنيه

    مكتب للبيع | ليك فيو | 66م | تشطيب كامل

    Circle Realestate logo image

1

    ٦٦ متر مربع

    ١٩٩٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع فى ليك فيو بوتيك بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

لا يوجد

    ٥٨ متر مربع

    ١٢٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع