مكاتب للبيع في قطامية كريكس

2 عقارات أخرى
  • 10

    مساحات مكتبية

    ٤٠٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب في اوربن ك, مقدم 10%, قسط 6 سنين

    Smart Move logo image

    قطامية كريكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٨٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب في اوربن ك, مقدم 10%, تقسيط علي 6 سنوات

    Smart Move logo image

لا يوجد

    ٨٢ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع