مكاتب للبيع في جولدن جيت

124 عقارات أخرى
  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 81م للبيع في جولدن جيت امام AUC دايركت ...

    Scout Real Estate logo image

    جولدن جيت, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٨١ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٣٨٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب كورنر للبيع في مشروع جولدن جيت امام AUC ...

    Scout Real Estate logo image

لا يوجد

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٣٨٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 202م استلام فوري في جولدن جيت شارع التسعين

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب جاهز للاستلام بلازا فيو في ريدكون

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١١٥ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب (جاهز للمعاينه) بواجهه بحرى على شارع التعسين

    Falcon for Real Estate logo image

2

    ٧١ متر مربع

    ٢٣٩٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في التجمع استلام فوري لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

2

    ٦٩ متر مربع

    ٢٣١٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٤١٩٬٣٩٥ جنيه

    مكتب للبيع -جولدن جيت- القاهرة الجديدة -موقع مميز

    TREX logo image

لا يوجد

    ٦٩ متر مربع

    ٢٢٣٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم مكتبك فوراً وأقل من سعر الشركة أمام AUC

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

3

    ١٤٢ متر مربع

    ١٢٦٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان مكتب كورنر ريسيل بالقسط عالتسعين الجنوبي

    IRTKAZ logo image

1

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٩٬٥٦٥٬٧٨٠ جنيه

    مكتب ريسيل بسعر مش هيتكرر استلام فوري لوكيشن مميز

    متصدر

    IRTKAZ logo image

1

    ٧٨ متر مربع

    ١٢٢٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مكتب اداري بواجهتين vib في قلب التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

3

    ١٢٧ متر مربع

    ٢١٢٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢٤٬٧٠٨٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثماريه مكتب مميز للبيع علي شارع التسعين

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٤٢ متر مربع

    ١٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٢٤٬٧٠٨٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 142م للبيع في جولدن جيت ريدكون فرصة استثمار

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز 68متر للبيع باقساط في جولدن جيت ريدكون

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ٦٨ متر مربع

    ١٨٦٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع على التسعين جنوب امام الجامعة الامريكية

    Egypt Best Properties logo image

2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في نيو كايرو على التسعين الجنوبي دايركت

    Egypt Best Properties logo image

1

    ٨٨ متر مربع

    ١٩٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب أداري للبيع في جولدن جيت على التسعين الجنوبي

    Egypt Best Properties logo image

2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 17

    مساحات مكتبية

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 100م استلام سنه بفيو علي الAUC من ريدكون

    Houseology logo image

1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    مساحات مكتبية

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 100م استلام سنه بفيو علي الAUC من ريدكون

    Houseology logo image

1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    مساحات مكتبية

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 100م استلام سنه بفيو علي الAUC من ريدكون

    متصدر

    Houseology logo image

1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    مساحات مكتبية

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 100م استلام سنه بفيو علي الAUC من ريدكون

    Houseology logo image

1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    مساحات مكتبية

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 100م استلام سنه بفيو علي الAUC من ريدكون

    Houseology logo image

1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    مساحات مكتبية

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 100م استلام سنه بفيو علي الAUC من ريدكون

    Houseology logo image

1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    مساحات مكتبية

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 100م استلام سنه بفيو علي الAUC من ريدكون

    Houseology logo image

1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    مساحات مكتبية

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 100م استلام سنه بفيو علي الAUC من ريدكون

    Houseology logo image

1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع