مكاتب للبيع في حي المعادي, صفحة 3

118 عقارات أخرى
  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع علي النيل مباشرا في المعادي

    Master Key logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٥١٬٠٢٠٬٧٢٣ جنيه

    مبنى إداري، مساحة ١٠٥٠ مترًا مربعًا، في المعادي

    New Avenue Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري رسمي للبيع بكمبوند بافاريا 120م

    Ring Road Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري رسمي للبيع بكمبوند بافاريا 120م

    Ring Road Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    مساحات مكتبية

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام فوري متشطب بالكامل للبيع في المعادي

    Catchers investment logo image

    المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    ٧٤ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المعادي علي النيل مباشرا مكتب ٢١٠ متر مرخص اداري

    Master Key logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مقر ادارى ( ترخيص اداري ) شارع الخمسين ا

    Rakaez Real Estate logo image

    شارع الخمسين, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    مساحات مكتبية

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع – كمبوند أشجار دارنا المعادي

    Property Network logo image

    أشجار دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع | 550 م² |دجله المعادي .

    Regypt logo image

    شارع 212, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع | 300 م² | المعادي .

    Regypt logo image

    شارع 256, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع | 350 م² |سرايات المعادي .

    Regypt logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يصلح مكتب او معرض مرخص

    Malaz RealEstate logo image

    المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٢٨٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ناصية 200م متشطب بدجلة المعادي فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع في المعادي الدائري

    New Avenue Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    مساحات مكتبية

    ٩٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقر اداري | للبيع | سرايات المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مقر إداري في كمبوند الفرسان برج لاسيرينا

    Chances Real Estate logo image

    مدينة الفرسان, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بعائد شهرى للبيع بدجله المعادي متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع محمد محمود المعاطي, حدائق المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    واحده اداريه بزهراء المعادى 87م

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    برج اليوسف, شارع مكة, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٤٠٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اليوسف للتطوير العقاري

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    برج اليوسف, شارع مكة, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    واحده اداريه بزهراء المعادى 53م

    متصدر

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    برج اليوسف, شارع مكة, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٣٤٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    مساحات مكتبية

    ٦٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدة إدارية للبيع – زهراء المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب | للبيع | المعادي الجديدة

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع اللاسلكي, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    مساحات مكتبية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب | للبيع | المعراج

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع الاسراء, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقر إداري للبيع في مكان حيوي

    Digital State logo image

    شارع النصر, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع شارع الخمسين زهراء المعادي ترخيص اداري

    العامر للتسويق العقاري logo image

    شارع الخمسين, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع