مكاتب للبيع في شارع الصعقه

21 عقارات أخرى
  • 6

    مساحات مكتبية

    ٨٬١١٧٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز للبيع في شيراتون مساحة 117 متر

    New Avenue Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٩٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٤٠٦٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز للبيع في شيراتون مساحة 150 متر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع استلام فوري واجهه علي الشارع

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ٣٤٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 115 متر دور ارضي متشطب مفروش للبيع في شيراتون

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١١٥ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٨٩٬٠٠٦٬٤٦٨ جنيه

    مكتب للبيع في Sky Ridge شيراتون ٦٨٥م

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٦٨٥ متر مربع

    ١٢٩٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٤٬٢٤٨٬٤٠٠ جنيه

    مكتب للبيع بخصم 48 % في مول بشيراتون المطار

    Held Real Estate logo image

1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٣٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٤٬٤٢٥٬٢٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في مول بكمبوند ايزولا شيراتون

    Held Real Estate logo image

1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٤٬٢٤٨٬٤٠٠ جنيه

    مكتب 80 متر للبيع في شيراتون

    Held Real Estate logo image

1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٣٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٤٬٤٢٥٬٢٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع 75 متر في شيراتون مصر الجديدة

    Held Real Estate logo image

1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٤٬٤٢٥٬٢٠٠ جنيه

    امتلك مكتبك بخصم 48 % في مصر الجديدة

    Held Real Estate logo image

1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٧٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز للبيع في شيراتون

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ١١١ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٥٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب واجهة جاهز للمعاينة بأقل سعر للمتر بشيراتون

    Roots Real Estate logo image

1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٤٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٧٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز للبيع في شيراتون

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ١١١ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقر شركتك فى قلب شيراتون بمول كامل الخدمات بلتقسيط

    متصدر

    New Home for Real Estate logo image

1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٤٬٢٤٨٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 80م جاهز للمعاينة الان في شيراتون بقسط8 سنين

    Roots Real Estate logo image

1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٣٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٨٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام سنة بسعر لقطه بشيراتون بقسط8 سنين

    Roots Real Estate logo image

1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٣٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٬٧٩٧٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر مكتب مبني بأقرب استلام بشيراتون بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر مكتب واجهه للاستثمار بشيراتون مصر الجديدة

    Roots Real Estate logo image

1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٠٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٨٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    مقر اداري داخل اكبر ميجا استريب مول في شيراتون

    Held Real Estate logo image

1

    ٨٧ متر مربع

    ٩٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٨٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتبك في شيراتون بخصم 48%للكاش باقل مقدم وبالتقسيط

    Held Real Estate logo image

1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٣٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٨٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتبك باقل مقدم وقسط علي 8سنين في شيراتون

    Held Real Estate logo image

1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٢٬١٢٥ جنيه/متر مربع