مكاتب مفروشة للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة

180 عقارات أخرى
  • 5

    مساحات مكتبية

    ٤٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 44م للبيع استلام سنتين ع محور الامل الرئيسي

    Dastan Real Estate logo image

    جولدن تاور 2, ام يو-23, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٬٨٤٦٬٠٠٠ جنيه

    مكتب لقطه بأقل سعر للمتر معTaj Misr فيCBDبالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    تاج تاور, منطقة الأعمال المركزيه, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٧٢٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 200م متشطب في العاصمة بأقل سعر+قسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    نايل بيزنس سيتي, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٨٩٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا مكتب جاهز للتشغيل بأقل سعر في العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    روك كابيتال وان, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٩٩ متر مربع

    ١١٠٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    مساحات مكتبية

    ٤٬٠٥٧٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام سنة بأقل سعر للمتر فى قلب الحي المالي

    Roots Real Estate logo image

1

    ٤٢ متر مربع

    ٩٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٬٧٣٥٬٥٠٠ جنيه

    مكتب لقطة بأيجار ألزامي وقسط شهري 10,000في العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ماس تاور, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١٦ متر مربع

    ١٠٨٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٥٬١٧٣٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بأقل سعر للمتر واجهه مباشرة على المحور الغربي

    Roots Real Estate logo image

1

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر مكتب استلام سنة بمنطقة CBD بالعاصمة+خصم30%

    Roots Real Estate logo image

1

    ٤٠ متر مربع

    ٩٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٦٬١٧٧٬٦٠٠ جنيه

    مكتب بأقل سعر في الـCBD أمام البرج الأيقوني مباشرة

    Roots Real Estate logo image

1

    ٤٠ متر مربع

    ١٥٤٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٤٬٤٩٤٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 45 م باعلي قيمه ايجاريه بالابراج السياحيه

    Roots Real Estate logo image

    مون ريال تاور, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٩٩٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٤٬٠٩٩٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري جاهز للمعاينة الان بسعر لقطه بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

1

    ٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٩٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بأقرب استلام بأعلي عائد استثماري بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    شانزليزيه مول, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٣١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٧٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري استثماري بعائد ضخم بالحي المالي+0%مقدم

    Roots Real Estate logo image

    سيكتور باي موداد, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٣ متر مربع

    ١٤٥٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٣٢٨٬٠٨٥ جنيه

    استلم فورا مكتب واجهة بأقل سعر للمتر بالحي المالي

    Roots Real Estate logo image

1

    ٧٧ متر مربع

    ١٦٠٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٤٬٧٩٧٬٣٩٤ جنيه

    مكتب بعائد استثماري للبيع 20% العاصمة الادارية

    New Avenue Real Estate logo image

    باراجون, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٦٥ متر مربع

    ٧٣٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم مكتبك الاداري بأعلي عائد+بأقل سعر بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

1

    ٩٩ متر مربع

    ٩٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٤٬٤٩٤٬٠٠٠ جنيه

    مكتب واجهه بالابراج السياحيه وبأقل سعر بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

1

    ٤٥ متر مربع

    ٩٩٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    مساحات مكتبية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة اداريه باطلالة مباشرةعلي البرج الايقوني

    Dastan Real Estate logo image

1

    ٤٣ متر مربع

    ١٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    مساحات مكتبية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة اداريه باطلالة مباشرةعلي البرج الايقوني

    Dastan Real Estate logo image

1

    ٤٣ متر مربع

    ١٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 80 متر للبيع واجهة مميزة علي محور الامل

    Dastan Real Estate logo image

    جولدن تاور 1, ام يو-23, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع في الحي الحكومي والبنك المركزي

    Dastan Real Estate logo image

    الحي الحكومي, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٤١ متر مربع

    ١٤١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٤٬٥٠٣٬٠٠٠ جنيه

    مكتب أداري استلام فورى بالحى المالى بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

1

    ٧٧ متر مربع

    ١٨٨٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    مساحات مكتبية

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات اداري و طبي فى الداون تاون على المحور الغربي

    MRG Real Estate logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٨٬٤٦٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مقرك الإداري في أقوى لوكيشن بالـCBD+اقساط15س

    Roots Real Estate logo image

1

    ٥٣ متر مربع

    ١٥٩٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٤٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان مكتب بأقل سعر وبأعلي عائد بالعاصمة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

1

    ١٧ متر مربع

    ٢٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع