محلات تجارية تجاري مفروشة للبيع في مدينة القاهرة الجديدة

48 عقارات أخرى
  • 12

    محل تجاري

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل في قلب الوجهة الأكثر حيوية واستقطاباً للزبائن

    شارع اخناتون, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٣٥ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة تجارية أرضي في موقع متميز للغاية

    Homy Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    محل تجاري

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان محل 50م في مول مميز بسعر لقطه

    متصدر

    Creative Real Estate logo image

    ريو كومبلكس مول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٥٠ متر مربع

    ٢١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ١٠٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    محل إداري مميز استلام فوري فى شارع التسعين التجمع5

    Envigo Real Estate logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري متشطب بالكامل للبيع - القاهره الجديدة

    Picky Properties logo image

    شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٠٦ متر مربع

    ٢٦٦٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    محل تجاري

    ٦١٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع:أميز محل دوبلكس (واجهة المول) بمول The Mark

    Al Ofok Investment logo image

    مول ساوث جيت, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٦٧٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع للاستثمار بعائد شهرى كومباوند هايد بارك

    Top Homes Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٢٤٤٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزةداخل واحدمن أقوى مولات الرحاب

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٣٢٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    سوبر ماركت للبيع قسط في واترواي W Signature

    Egypt Best Properties logo image

    دبليو من ووتر وي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٬٠٠٦ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع بالرحاب ( السوق الشرقي )

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه للاستثمار في الرحاب بسعر تجاري

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٩٢ متر مربع

    ١١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 29 م للبيع في الميراج مول التجمع الاول

    Summit Real Estate logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٢٩ متر مربع

    ١٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٣٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 173م متأجر ب1600 للمتر للبيع في ثري سيكستي مول

    Egypt Best Properties logo image

    ثري سيكستي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٠٠٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري متأجر ب10.000 شهريا محور جمال عبدالناصر

    Al Ofok Investment logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٣٢ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجارى للبيع بالتجمع الخامس نشاط سوبر ماركت

    El Hady Real Estate Investment logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٤ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع بالتجمع متاجر بدخل شهري داخل كمبوند

    El Hady Real Estate Investment logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٤ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل فاضي للبيع في مول بالرحاب قرب الخدمات

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٧٠ متر مربع

    ٢٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٢٠٬٦٧٨٬٩٤٨ جنيه

    محل للبيع 39م دور ارضى بال90 الشمالى التجمع

    Eastmark logo image

لا يوجد

    ٣٩ متر مربع

    ٥٣٠٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٣٥٬١٦٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا محل تجاري بالتقسيط مول ريو جاهز للتشغيل

    Property Hills  One logo image

    ريو كومبلكس مول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٦٧ متر مربع

    ٢١٠٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل بالسوق القديم بالرحاب 80م للبيع كاش

    HA Group Rehab logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع متشطب في التجمع الخامس 150+150م

    New Avenue Real Estate logo image

    زيزينيا للإسكان العائلي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع موقع متميز فيو مميز

2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع 97م متشطب بالسوق الشرقى فى الرحاب

    Top Homes Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٣٠٩٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للاستثمار محل للبيع متأجر لبراند فى افينو مول

    Top Homes Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٩١ متر مربع

    ٣٢٩٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري مسجل شهر عقاري 40 متر متأجر ب16.5 الف ..

    Al Ofok Investment logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

2