عقارات تجاري مفروشة للبيع في التجمع الخامس

470 عقارات أخرى
  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 90 متر بعائد مشطب للايجارفي كايرو بيزنس بلازا

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو بزنس بلازا, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مشطب ومفروش بالكامل للبيع في القاهره الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع مجمع البنوك, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    مساحات مكتبية

    ١٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    إداري في مكان حيوي برايم لوكيشن سعر مميز

    Selective logo image

    شارع اخناتون, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع فى كايرو بيزنس بلازا التسعين الشمالى

    متصدر

    Trends Real Estate Egypt logo image

1

    ٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    مساحات مكتبية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ادارى 128 متر بتشطيب فاخر وأنظمة تحكم ذكية

    Trends Real Estate Egypt logo image

    كايرو بيزنس بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ١٢٨ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ريدي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ريدي

    1 - 5 غرفة

  • 12

    محل تجاري

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل في قلب الوجهة الأكثر حيوية واستقطاباً للزبائن

لا يوجد

    ٣٥ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    بناية كاملة

    ٢٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بإطلالة و مساحة مميزة وقريب من كل الخدمات

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٢٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٥٠٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري 182م للبيع في واترواي 5A

    bnb logo image

    5 اي لواترواي, الطريق الدائري, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ٣٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري مفروش للبيع مميز علي التسعين الشمالي

    Top Homes Real Estate logo image

    تريفيوم بزنس كومبلكس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 210 متر للبيع تريفيوم كومبلكس التجمع الخامس

    Summit Real Estate logo image

لا يوجد

    ٢١٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • الفيو - نوي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Urban Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,مسكن نوي

    استوديو

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٣٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 77م تشطيب كامل في Noir Mall التسعين الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    نوير, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب كورنر 104م تشطيب كامل في التسعين الجنوبي

    New Avenue Real Estate logo image

    نورث بلاس مول, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٢١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٣٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في ليك فيو متشطب بالكامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ١٠٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في ميفيدا ذا بليس مع فيو علي البلازا

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب في ميفيدا اقل سعر في السوق للبيع في التجمع

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٣٦ متر مربع

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كليو ووتر ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٩٨٬١٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بالم هيلز نيو كايرو

    1 - 3 غرفة

  • 10

    محل تجاري

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة تجارية أرضي في موقع متميز للغاية

    Homy Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    معرض

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شو روم استلام فوري لوكيشن مميز متشطبه بالكامل .

    Egypt Best Properties logo image

    وان نانيتي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة تجارية أرضى بسعر أقل من سعر السوق

    Homy Real Estate logo image

لا يوجد

    ١١٠ متر مربع

    ١٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 157 م للبيع في تريفيوم كومبلكس التجمع الخامس

    Summit Real Estate logo image

1

    ١٥٧ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    بناية كاملة

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني متأجر بعائد ربح عالي في ديستريكت 5

    New Avenue Real Estate logo image

3

    ٦٣٢ متر مربع

    ١٧٤٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • لاش فالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٧٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس

    1 - 3 غرفة

  • 10

    محل

    ٣٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع امام waterway متشطب بعائد ايجار 10%

    New Avenue Real Estate logo image

لا يوجد

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٥٦٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري-250م-للبيع-موقع مميز-شارع ال90

    CLICK logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع متشطب كامل التسعين الجنوبي مباشر

    CLICK logo image

2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٢٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز بأعلي عائد استثماري علي التسعين الجنوبي

    Roots Real Estate logo image

1

    ١١٢ متر مربع

    ٢٤٧٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 70م تشطيب كامل في العاصمة الادارية للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • ايزولا كواترو 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٤٠٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al- Masria Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايسولا كواترو

    2 - 3 غرفة