عقارات تجاري مفروشة للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 2

194 عقارات أخرى
  • 6

    مساحات مكتبية

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 31م للبيع جرانوي تسعين الشمالي التجمع الخامس

    Summit Real Estate logo image

    جرانوي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٣١ متر مربع

    ١٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٩٬٩٢٦٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في زيد إيست مباشرةً على الطريق الدائري.

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٤٤ متر مربع

    ١٣٨٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٤٠٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع فى أجورا إستلام فورى التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    أجورا كوميرشيال كومبلكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٩٨ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب كورنر متشطب للبيع بسعر اقل من الماركت

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو بيزنس بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٤٤ متر مربع

    ١٥٩٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٢٥٬٨٥٨٬٢٨٥ جنيه

    فرصة إعادة بيع في كايرو بيزنس بارك

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ١٧٤ متر مربع

    ١٤٨٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • سولاي ميزون إس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Living Yards Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سولاي

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 17

    عيادة

    ٧٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة ٥٨ متر متشطبة للبيع علي محور محمد بن زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    ايست ماين القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٥٨ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    عيادة

    ٧٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة ٥٨ متر متشطبة للبيع علي محور محمد بن زايد

    New Avenue Real Estate logo image

لا يوجد

    ٥٨ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٤٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بمساحه ٨٣ متر مميز للبيع في ميفيدا

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٨٣ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب البيع في إيست ماين دايركت أون بلازا متشطب

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١١٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في كايرو بيزنس بارك

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • برايف - تلال ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٦٨٦٬١٤٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تلال إيست

    4 - 6 غرفة

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع مستاجر بعائد عالي عقد 3 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٢٨٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع في ديستركت 5 متشطب

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٥٩ متر مربع

    ١٦٩٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٧٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع متشطبة بالكامل في التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ٥٨ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع لقطة فى قلب الجولدن سكوير التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٦٣ متر مربع

    ١٥٩٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٧٬٤٨٦٬٠٠٠ جنيه

    عيادة بالفرش والاجهزة علي 10 سنين اقساط متساوية

    New Avenue Real Estate logo image

    آتوم, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٣٣٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • سيليكشن تلال ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company

    1 - 3 غرفة

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في سيتي جيت لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في سيتي جيت لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

2

    ٩٢ متر مربع

    ١٤١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بعائد استثماري للبيع 7.5% في DISTRICT5

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

لا يوجد

    ٧٤ متر مربع

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ٣١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    محل متشطب 82م للبيع في ميفيدا - التجمع الخامس

    Commercial State logo image

1

    ٨٢ متر مربع

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية وتشغيلية في مول "The Ledge" -

    D COMUNITA RE logo image

    اكويا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٣ متر مربع

    ١٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • جايد هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Qatari Diar
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سيتي جيت

    4 - 5 غرفة

  • 10

    عيادة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة طبية للبيع مباشرة علي محور محمد بن زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    ثري سيكستي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٢ متر مربع

    ١٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١١٬٢١٤٬٠١٠ جنيه

    عيادة ٨٩م للبيع مباشرة علي محور محمد بن زايد

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٨٩ متر مربع

    ١٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٦٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 52م تشطيب كامل في Three Sixty التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٥٢ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام فوري للبيع بالمنطقة التجارية في ميفيدا

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٩٣ متر مربع

    ١٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مكتب اداري 140م جاهز للاستلام - برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ايسولا كواترو

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Al- Masria Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايسولا كواترو

    3 - 4 غرفة