عقارات تجاري مفروشة للبيع في حى اسكان الجامعه الامريكية

7 عقارات أخرى
  • 11

    مساحات مكتبية

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بيع متأجر بعائد ٨,٣٪؜ سنوي في ليدج مول متشطب

    New Avenue Real Estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل

    ٩٬٢٣٢٬٨٠٠ جنيه

    مكتب متشطب بيع في التجمع الخامس مع قسط علي سنة

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٧٨ متر مربع

    ١١٨٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٤٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب لقطة بأقل سعر للمتر بجانب الجامعه الامريكية

    IRTKAZ logo image

1

    ٨٣ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متأجر للبيع بعائد سنوي ٩٪؜ متشطب في ذا ليدج

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٦٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية للبيع متشطبة و مجهزة بالكامل بالتجمع الخامس

    Find Real Estate logo image

لا يوجد

    ٤٤ متر مربع

    ٣٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالتقسيط مكتب كورنر فيو على البلازا متشطب

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٦١ متر مربع

    ١٢٩٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متاجر 7 سنين بزياده15% بجوار AUC

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٦٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع