محلات للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة

27 عقارات أخرى
  • 5

    محل

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع في ميدتاون العاصمة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند ميدتاون, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اوداز مول-مكتب اداري73م مودرن متشطب بموقع مميز بيع

    YaKan Properties logo image

    اوداز مول, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٨٧٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع في ميدتاون العاصمة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    محل

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 68م فوري للبيع امام البرج الايقوني العاصمة

    Houseology logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    ٦٨ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    محل

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 68م فوري للبيع امام البرج الايقوني العاصمة

    Houseology logo image

2

    ٦٨ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    محل

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 68م فوري للبيع امام البرج الايقوني العاصمة

    Houseology logo image

    ممشي افينيو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    ٦٨ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    محل

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 68م فوري للبيع امام البرج الايقوني العاصمة

    Houseology logo image

2

    ٦٨ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    محل

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 68م فوري للبيع امام البرج الايقوني العاصمة

    Houseology logo image

2

    ٦٨ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    محل

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 68م فوري للبيع امام البرج الايقوني العاصمة

    Houseology logo image

2

    ٦٨ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محلك بسعر مميز و عائد مميز جدا في R5

    Feeds logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل

    ٢٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    محل شير واجهه فى أول مول تجارى داخل منطقة ال R5

    Feeds logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١١ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هتشتري محل تجاري بمساحة 56 متر في VENI COMPLEX

    Feeds logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٣ متر مربع

    ١٨٤٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل

    ٤٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محل تجارى دور ارضى -Sign One Complex

    Feeds logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠ متر مربع

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    محل

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل فوري للبيع امام البرج الايقوني في منطقة R3

    Houseology logo image

1

    ٤٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    محل

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل فوري للبيع امام البرج الايقوني في منطقة R3

    Houseology logo image

1

    ٤٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    محل

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل فوري للبيع امام البرج الايقوني في منطقة R3

    Houseology logo image

1

    ٤٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    محل

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل فوري للبيع امام البرج الايقوني في قلب العاصمة

    Houseology logo image

1

    ٤٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    محل

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل فوري للبيع امام البرج الايقوني في منطقة R3

    Houseology logo image

1

    ٤٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    محل

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل فوري للبيع امام البرج الايقوني في منطقة R3

    Houseology logo image

1

    ٤٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    محل

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل فوري للبيع امام البرج الايقوني في منطقة R3

    Houseology logo image

1

    ٤٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    محل

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل فوري للبيع امام البرج الايقوني في منطقة R3

    Houseology logo image

1

    ٤٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    محل

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل فوري للبيع امام البرج الايقوني في منطقة R3

    Houseology logo image

1

    ٤٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣ مكاتب بمساحة ١١٦ بسعر متر ٤٥ الف فيو صريح

    Feeds logo image

    منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٤٠٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ٣٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مساحه واقل سعر امتلك الان محلك تجاري

    Feeds logo image

لا يوجد

    ١٠ متر مربع

    ٣٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 50م بجوار بنك تسليم2027في ابراج OBSIDIER TOWER

    Pharos Real Estate logo image

    اوبسيدير, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٥٠ متر مربع

    ٢٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

2