محلات تجارية تجاري للبيع في مدينتي, صفحة 2

59 عقارات أخرى
  • 6

    محل تجاري

    ٢٧٬٣٠٥٬٩٦٥ جنيه

    محل 100م أمام كارفور All Seasons موقع ذهبي

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٧٣٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع 50م إيست هب | مؤجر واستلام فوري

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٥٠ متر مربع

    ٣٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل مطعم للبيع 74م كرافت زون | مؤجر وخالص الأقساط

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٧٤ متر مربع

    ٢١٦٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع بمقدم4 مليون300 اوبن اير مول32م بالتقسيط

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٣٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لأعلى عائد استثماري (ROI) محل جاهز و متاجر

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٧٦ متر مربع

    ١٩٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٢٧٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع 81م ناصية مدينتي | أقل من الشركة 31مليون

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣٣٩٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 32م اوبن اير مول مدينتي وفر 12 مليون قسط 10س

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٣٢ متر مربع

    ٣٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 17م للبيع مدينتي Open Air Mall Extension

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ١٧ متر مربع

    ٤٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    محل تجاري

    ١٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنك للبيع في مدينتي في استريب مول استلام فوري

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ١٦٬٥١٩٬٥٢٠ جنيه

    محل تجاري Open Air موقع مميز على شارع رئيسي

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٣٨٤٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع 26 م اوبن اير مول مدينتي

    Strive Reality logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    ٢٦ متر مربع

    ٤٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع 46 متر في اوبن اير مول مدينتي

    Strive Reality logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٣٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 31م اوبن اير مدينتي على البحيرات والنافوره

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٣١ متر مربع

    ٤٧٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٢٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل مميز في The Strip مدينتي مؤجر عائد شهري منتظم

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٢ متر مربع

    ٧٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ٢٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل استلام فوري خدمات B11 مدينتي عائد 62 ألف شهري

    Experts Real Estate Investment logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٨٤ متر مربع

    ٣٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٦٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز محل للبيع حجز اول طرح في اوبن اير مول مدينتي

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٢٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 71م للبيع على البحيرات في اوبن اير مول مدينتي

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    ٧١ متر مربع

    ٣٥٦٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١٤٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 30م اوبن اير مول مدينتي على البحيرات

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٣٠ متر مربع

    ٤٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري صف أول في أرقى المواقع الحيوية بمدينتي

    Utopia logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    ١٢٩ متر مربع

    ١٧٠٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل تجاري

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع 35م اوبن اير مول مدينتي 12 مليون بس لقطة

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٣٥ متر مربع

    ٣٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نوادر محل 25م علي البحيرات مباشره الاوبن ايرمدينتي

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    ٢٥ متر مربع

    ٤٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ١٥٬٥٨٢٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للبيع بمدينتي محل 42م الاوبن اير واجهه رئيسيه

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    ٤٢ متر مربع

    ٣٧١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ١٤٬٢٨٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتي محل 30م علي اكبر مدخل بالاوبن اير

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    ٣٠ متر مربع

    ٤٧٦٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    محل تجاري

    ٢١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع اوبن اير مول مدينتي حجز افتتاح عالبحيرات

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٦٢ متر مربع

    ٣٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    محل تجاري

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع 26م باقل سعر في اوبن اير مول مدينتي لقطة

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٢٦ متر مربع

    ٣٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع