محلات تجارية تجاري للبيع في مدينتي

59 عقارات أخرى
  • 10

    محل تجاري

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 35م أوبن اير مول حجز افتتاح | واجهة البحيرات

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٣٥ متر مربع

    ٣٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    محل تجاري

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع اوبن اير مول مدينتي 43م حجز 2023 لقطة

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٣ متر مربع

    ٣٧٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في الكرافت زون في مدينتي–فرصة استثماريه

    Top Cairo Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٢٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في الكرافت زوون نشاط موبايلات متاجرحاليا

    Top Cairo Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٧٢ متر مربع

    ٢٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 140متر مجموعة 41 علي 11 سنة

    Honesty Gate Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في اوبن اير اكستنشن 18م علي 11 سنة استلا

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    ١٨ متر مربع

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل استثماري 76م للبيع بكرافت زون مدينتي بعائد مضم

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٧٦ متر مربع

    ١٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل دوبلكس جاهز بمدينتي بعائد 70 ألف شهرياً لقطة

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل متأجر في مدينتي متشطب استلام فوري (East Hub)

    West Field logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٥٥ متر مربع

    ٢٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٧٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع في Open Air Mall Extension

    Honesty Gate Real Estate logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ١٨ متر مربع

    ٤٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل لقطة متاجر للبيع بمدينتي 76م² مؤجر بعائد فوري

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٧٦ متر مربع

    ١٧١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية: محل متاجر 96 متر² داخلي + 55 خارجي

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٩٦ متر مربع

    ١٨٢٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 43م الدور الارضي الاوبن اير بمدينتي موقع مميز

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    ٤٣ متر مربع

    ٣٦٩٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 29م | باقل سعر في مدينتي مول | فرصة استثمارية

    Good Vibe Homes logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    ٢٩ متر مربع

    ٣٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    محل تجاري

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في اوبن اير مول مدينتي استلام سنه 71م

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٧١ متر مربع

    ٣٧٣٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    محل تجاري

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في اوبن اير مول 23م ارضي واجهه لقطة

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٢٣ متر مربع

    ٤٦٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في الكرافت زون مدينتي بلوكات اولى لقطة

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٧٤ متر مربع

    ١٨٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٢٥٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع 44م أوبن اير مول دور أرضي على البحيرات

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٤ متر مربع

    ٥٩٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل دور ارضي 38م إيست هب استلام فوري و مؤجر

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٣٨ متر مربع

    ٥٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٢٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع او الايجار 76 متر بالكرافت زون متشطب كاش

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٥١٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    محل تجاري

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع ذا سباين مدينتي The spine ارضي قسط 12سنه

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٧٩ متر مربع

    ٧٣٤٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر محل استلام فوري بمدينتي ارضي واجهه ومتاجر

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٥٠ متر مربع

    ٣١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل تجاري

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في مدينتي اوبن اير مول 46م ارضي واجهه

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٦ متر مربع

    ٣٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٢٣٬٣٤١٬٥٠٠ جنيه

    محل Open Air فرصة استثمار فرق سعر ضخم في موقع مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٩٩ متر مربع

    ٢٣٥٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٢٦٬٥٦٠٬٧٥٠ جنيه

    محل للبيع في East Hub مدينتي استثمار مضمون

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٤٢٬٠٥٦ جنيه/متر مربع