محلات تجارية تجاري للبيع في پريڤادو

17 عقارات أخرى
  • 10

    محل تجاري

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية: محل متاجر 96 متر² داخلي + 55 خارجي

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٩٦ متر مربع

    ١٨٢٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لأعلى عائد استثماري (ROI) محل جاهز و متاجر

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٧٦ متر مربع

    ١٩٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع في Craft Zone مدينتي بموقع استثنائ

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٠٩٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في الكرافت زون في مدينتي–فرصة استثماريه

    Top Cairo Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٢٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 140متر مجموعة 41 علي 11 سنة

    Honesty Gate Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل استثماري 76م للبيع بكرافت زون مدينتي بعائد مضم

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٧٦ متر مربع

    ١٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل دوبلكس جاهز بمدينتي بعائد 70 ألف شهرياً لقطة

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل متأجر في مدينتي متشطب استلام فوري (East Hub)

    West Field logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٥٥ متر مربع

    ٢٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل لقطة متاجر للبيع بمدينتي 76م² مؤجر بعائد فوري

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٧٦ متر مربع

    ١٧١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٢٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع او الايجار 76 متر بالكرافت زون متشطب كاش

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٥١٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٢٣٬٣٤١٬٥٠٠ جنيه

    محل Open Air فرصة استثمار فرق سعر ضخم في موقع مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٩٩ متر مربع

    ٢٣٥٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٢٦٬٥٦٠٬٧٥٠ جنيه

    محل للبيع في East Hub مدينتي استثمار مضمون

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٤٢٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٢٧٬٣٠٥٬٩٦٥ جنيه

    محل 100م أمام كارفور All Seasons موقع ذهبي

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٧٣٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع بمقدم4 مليون300 اوبن اير مول32م بالتقسيط

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٣٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ١٦٬٥١٩٬٥٢٠ جنيه

    محل تجاري Open Air موقع مميز على شارع رئيسي

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٣٨٤٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع 26 م اوبن اير مول مدينتي

    Strive Reality logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    ٢٦ متر مربع

    ٤٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع 46 متر في اوبن اير مول مدينتي

    Strive Reality logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٣٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع