محلات تجارية تجاري للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 3

139 عقارات أخرى
  • 6

    محل تجاري

    ٤٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محل دور ارضي في Sign One Complex-R5

    Feeds logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١٢ متر مربع

    ٤١١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجارى استلام فوري قلب الممشى السياحى ساكن

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١ متر مربع

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل ارضي بأقل سعر للمتر+أعلي قيمه ايجاريه بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    ماس تاور, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١٥ متر مربع

    ٤٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    محل تجاري

    ١٠٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    محل ارضي واجهه فيو برج ايقوني وبقسط10سنين بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    برج تريتون, منطقة الأعمال المركزيه, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٢٤٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل واجهه جاهز للمعاينه بأقل سعر للمتر مع بيراميدز

    Roots Real Estate logo image

    شانزليزيه مول, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١٦ متر مربع

    ٣٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ١٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    محل (جاهزه للمعاينه) فى قلب الممشى السياحى

    Falcon for Real Estate logo image

1

    2

    ٧٩ متر مربع

    ١٨٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٣٬٧٥٢٬٣١٧ جنيه

    أفضل سعر محل45م دور اول في R3 العاصمة الادارية

    sherwoods property logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٣٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل جاهز للاستلام في المقصد بسعر لُقطة وبمكان حيوي

    Falcon for Real Estate logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٩ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل جاهز للتشغيل بسعر الكاش 6 مليون منطقة حيوية

    Falcon for Real Estate logo image

1

    ٦٨ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع 39 متر في المقصد بسعر لُقطة وبمكان حيوي

    Falcon for Real Estate logo image

1

    ٣٩ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل استلام فورى جاهز Mall 6ixty العاصمه الادرايه

    سيكستي ثري, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٦٨ متر مربع

    ٢٥٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل استثماري بفيو برج ايقوني بأقساط15سنه بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    تاج تاور, منطقة الأعمال المركزيه, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١٨ متر مربع

    ٣٠٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل تجاري

    ٦٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    محل ارضي بأكبر عائد استثماري بالعاصمه وبمقدم11%فقط

    Roots Real Estate logo image

1

    ١٤ متر مربع

    ٤٥٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل بأعلي قيمه إيجاريه بالعاصمه بأقساط علي 5سنين

    Roots Real Estate logo image

1

    ١٥ متر مربع

    ٣٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٧٬٤٢٨٬٠٠٠ جنيه

    محل 37م كونر لقطه بأقل سعر للمتر فى الداون تاون

    Roots Real Estate logo image

1

    ٣٧ متر مربع

    ٢٠٠٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر بأعلى قيمة ايجارية بمنطقة الاعمال المركزية

    Roots Real Estate logo image

1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١٧٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    محل بأقرب استلام بأعلى عائد فى الداون تاون+خصم35%

    Roots Real Estate logo image

    لافييت مول, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٢٥٨٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٧٬٤٢٨٬٠٠٠ جنيه

    محل38م بأقل سعر فى قلب الداون تاون بأقساط11سنة

    Roots Real Estate logo image

1

    ٣٨ متر مربع

    ١٩٥٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٦٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    محل واجهه ارضي في تاج تاور بأعلي قيمه استثماريه

    Roots Real Estate logo image

1

    ٣٠ متر مربع

    ٢٢٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٤٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 37 م دور ارضي للبيع -الداون تاون - العاصمة

    منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٣٧ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل بأقل سعر بالعاصمة للاستثمار بقسط 11سنة+خصم11%

    Roots Real Estate logo image

1

    ١٥ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل مميز بأعلي عائد استثماري بمنطقه CBD وبتقسيط10س

    Roots Real Estate logo image

1

    ١٨ متر مربع

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ١٣٬٣٨٨٬٠٠٠ جنيه

    محل جاهز للمعاينة بالداون تاون بأعلى عائد استثماري

    Roots Real Estate logo image

1

    ٦٧ متر مربع

    ١٩٩٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع بأقل مقدم وبعائد بصل ال 27%, في العاصمه

    Held Real Estate logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١٥ متر مربع

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في العاصمة بأقل مقدم بالتقسيط علي 8 سنين

    Held Real Estate logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠ متر مربع

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع