محلات تجارية تجاري للبيع في الحى المالى

8 عقارات أخرى
  • 8

    محل تجاري

    ١٦٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم محل تجاري فوري في الحي المالي

    Creative Real Estate logo image

    سيكستي ثري, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٦٢ متر مربع

    ٢٧٠٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل أرضي استلام فوري با اقل سعر فيو البرج الأيقوني

    Selection Code logo image

    برج سيكستي الايقوني, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    ٤٢ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل لقطه بفيو مفتوح بأقل سعر وبأعلي عائد استثماري

    Roots Real Estate logo image

    سيكتور باي موداد, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٨ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل واجهه جاهز للمعاينه بأقل سعر للمتر مع بيراميدز

    Roots Real Estate logo image

    شانزليزيه مول, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١٦ متر مربع

    ٣٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل استلام فورى جاهز Mall 6ixty العاصمه الادرايه

    سيكستي ثري, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٦٨ متر مربع

    ٢٥٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل بأعلي قيمه إيجاريه بالعاصمه بأقساط علي 5سنين

    Roots Real Estate logo image

1

    ١٥ متر مربع

    ٣٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٧٬٢٢٨٬٠٠٠ جنيه

    محل 55م فيو داون تاون بسعر مميز استلام فوري

    The Map Investments logo image

    اوداز مول, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٣١٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل بأقل سعر للمتر بعائد استثماري قوي بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٣٧ متر مربع

    ١٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع