عيادات تجاري للبيع في القاهرة, صفحة 9

352 عقارات أخرى
  • 13

    عيادة

    ٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 50م استلام فوري جاهزه للتشغيل للبيع في R3

    Houseology logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 50م استلام فوري جاهزه للتشغيل للبيع في R3

    Houseology logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 50م استلام فوري جاهزه للتشغيل للبيع في R3

    Houseology logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 50م استلام فوري جاهزه للتشغيل للبيع في R3

    Houseology logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٢٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع فى الشروق استلام 2026 مساحة 34 متر

    إبداع logo image

    محور الحرية, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٧٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٧٬٤١٢٬٠٠٠ جنيه

    عياده للبيع 36م متشطبه وبالتكيفات استلام سنتين

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع مجمع البنوك, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤١ متر مربع

    ١٨٠٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٥٬٩٦٣٬١٠٠ جنيه

    عياده 39 متر بيع مع اقساط استلام 3 سنوات و نصف

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٩ متر مربع

    ١٥٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٢٨٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده للبيع بميفيدا جاهز للاستلام

    Platinum Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ١٥٦ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    عيادة

    ١٤٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    عياده جاهزه للاستلام للبيع بميفيدا باقساط

    Platinum Properties logo image

لا يوجد

    ٨٥ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع بميفيدا يطل علي البلازا

    Platinum Properties logo image

لا يوجد

    ٧٣ متر مربع

    ١٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ٩٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    عياده للبيع بميفيدا باقساط تطل علي شارع التسعين

    Platinum Properties logo image

لا يوجد

    ٥٥ متر مربع

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة ميفيدا بمساحة 85 متر للبيع

    Homy Real Estate logo image

لا يوجد

    ٨٥ متر مربع

    ١٤٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده متشطبة بالكامل للبيع على التسعين بسعرلقطة

    Nile Real Estate logo image

4

    ٤٥ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده للبيع بأقوي عائد بأطول ناطحه سحاب في افريقيا

    Roots Real Estate logo image

    نايل بيزنس سيتي, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٥١ متر مربع

    ١٤٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    عيادة

    ٧٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع من علي التسعين الشمالي مباااشر .......

    Al Ofok Investment logo image

    فى90, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع 47م اوبن اير مول مدينتي- بأقل اوفر

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٢٠٤٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٢٬٢٧٤٬٠٠٠ جنيه

    عيادة لقطه بأقل سعر للمتر بمنطقه MU23+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    مول باريس العاصمه الإداريه الجديدة, ام يو-23, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٢١ متر مربع

    ١٠٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٢٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع على محور جنيفا 34 متر بمقدم216 الف فقط

    إبداع logo image

    طريق السويس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٦٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    عيادة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اوعيادة علي التسعين مبااشر بسعر لقطة........

    Al Ofok Investment logo image

لا يوجد

    ٥٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري جاهز للتشغيل امام البرج الايقوني

    Houseology logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 50م بالتقسيط علي 10 سنين فوري في العاصمة

    Houseology logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 200 الف واقساط علي 10 سنين عياده فوري للبيع

    Houseology logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 50م استلام فوري جاهزه للتشغيل للبيع في R3

    Houseology logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 50م استلام فوري للبيع امام البرج الايقوني

    Houseology logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري جاهز للتشغيل عياده 50م للبيع ف العاصمة

    Houseology logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع