عيادات تجاري للبيع في القاهرة, صفحة 6

352 عقارات أخرى
  • 10

    عيادة

    ١٣٬١٣١٬٨٩٤ جنيه

    عيادة بمساحه 69 متر للبيع في القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٩ متر مربع

    ١٩٠٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    عيادة

    ١٨٬٣١٤٬٦٥١ جنيه

    عيادة بمساحة 97 متر للبيع في القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٩٧ متر مربع

    ١٨٨٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع 60م في سمو بوليفارد

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ١٤٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 85 بأحسن سعر في ميفيدا

    We Comm logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة تشطيب كامل 100م للبيع بالتجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    مركز القاهرة الجديدة, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    عيادة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك عيادتك متشطبة على التسعين الشمالي مباشرة

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 35م مجهزة بالكامل للبيع-تبارك-زهراء المعادي

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متأجرة ب94 الف في الشهر للبيع تاون سكوير مول

    Egypt Best Properties logo image

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٢٩ متر مربع

    ١٢٤٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٥٬٣٦٥٬٢٠٦ جنيه

    عيادة متشطبة بالتكيفات بخصم 20% و اطول فترة سداد

    IRTKAZ logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٢ متر مربع

    ١٠٣٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    عيادة

    ٥٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 45 متر متشطب للبيع في three sixty

    MD Signature 1 logo image

    ثري سيكستي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١٢٥٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 5

    عيادة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع عيادة30م مدينتى معمل تحاليل طبية بتسهيلات

    ST.John Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٤٬٢٤١٬٥٣٨ جنيه

    اقل سعر عيادة متشطبة بالتكيفات في افضل لوكيشن

    IRTKAZ logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤١ متر مربع

    ١٠٣٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في ألماظة – مصر الجديدة

    Bond & Key logo image

    شارع الماظه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدروم ارضي اول للعيادات والمكاتب مقر للبيع اندلسيه

    Homes Real Estate & Commercial logo image

    شارع شركه المعادي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٥٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع فى ميفيدا بأقل سعر متر ريسيل

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ٨٥ متر مربع

    ١٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده بيع دور ارضي في نبيل الوقاد علي شارع رئيسي

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٥٬٩٩٨٬٧٤٠ جنيه

    امتلك عيادة طبيه 142م مقدم 20% قسط ع 60 شهر الشروق

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي التاسع, مدينة الشروق, القاهرة

    لا يوجد

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٢٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع عياده خصم للكاش 59% تقسيط علي 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٣٧٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في عيادة بعائد قوي وتجربة مميزة Sumou Blvd

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة بإطلالة مميزة وقريب من كل الخدمات

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ١٨٬١١٦٬٢٠٠ جنيه

    عيادة في ثري سيكستي - المربع الذهبي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٩٦ متر مربع

    ١٨٨٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    عيادة

    ٣٬٤٠٢٬٠٠٠ جنيه

    عيادة لقطة للبيع متشطبة بالتكيفات داخل مول بالتجمع

    New Home for Real Estate logo image

1

    ٣٠ متر مربع

    ١١٣٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ٣٬٤٠٢٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري امتلك عيادة بالتكيفات علي واجهة رئيسية

    New Home for Real Estate logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٠ متر مربع

    ١١٣٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة بيع متشطبة في ميديكال بارك مع واجهة مميزة

    New Avenue Real Estate logo image

    ميديكال بارك بريميير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ١٣٦٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده 60م للبيع بأقل سعر في تاج تاور 2 وبقسط 12سنه

    Roots Real Estate logo image

    تاج تاور, منطقة الأعمال المركزيه, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٦١ متر مربع

    ١٣٦٬٠٦٥ جنيه/متر مربع