عقارات تجاري للبيع في مدينتي

125 عقارات أخرى
  • 10

    عيادة

    ٩٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 49م أوبن اير مول | وفر 9.2 مليون حجز أول طرح

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٨٨٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢٣٬١١٦٬١٨٠ جنيه

    مكتب 99م للبيع فى اوبن اير مول - مدينتى

    Commercial State logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٢٣٣٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    عيادة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده في الاوبن اير مدينتي location ممتازة جداً /

    Smartex logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    1

    ٢٧ متر مربع

    ٣١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لأعلى عائد استثماري (ROI) محل جاهز و متاجر

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٧٦ متر مربع

    ١٩٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع في Craft Zone مدينتي بموقع استثنائ

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٠٩٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • پريڤادو

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Talaat Moustafa Group
    القاهرة,مدينتي,پريڤادو

    استوديو, 2 - 3 غرفة

  • 11

    محل تجاري

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنك للبيع في مدينتي متشطب ومتاجر لبنك مشهور لقطة

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ١٤٬٧٢٥٬٥٠٠ جنيه

    عيادة 74م للبيع بمدينتي - Open Air Mall Extension

    Dream Homes Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٩٨٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 35م أوبن اير مول حجز افتتاح | واجهة البحيرات

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٣٥ متر مربع

    ٣٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع مقر شركة مدينتي كامل الفرش مؤجر بعائد

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    ٧٧ متر مربع

    ١٩٤٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٢٣٬٣٤١٬٥٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع في مدينتي open air mall موقع مميز

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٣٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • مدينتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٤٤٬٣٢٨ جنيه

    المطور العقاري
    Talaat Moustafa Group
    القاهرة,مدينتي

    1 - 4 غرفة

  • 6

    عيادة

    ٩٬٢١٧٬٠٠٠ جنيه

    عياده طبيه مدينتي اوبن اير مول اكستينشن موقع مميز

    ST.John Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٢٣٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    محل تجاري

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع اوبن اير مول مدينتي 43م حجز 2023 لقطة

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٣ متر مربع

    ٣٧٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 39م أوبن اير مول | أقل أوفر في السوق قسط 10س

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٢٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    عيادة

    ٨٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع بمدينتي – استلام قريب وأقساط مريحة

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٢١٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في الكرافت زون في مدينتي–فرصة استثماريه

    Top Cairo Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٢٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع في مدينتي بعائد الاستثمار ٣٪

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ١٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل

    ٩٠٬٢٤٨٬٥٨٥ جنيه

    بنك 165 متر2 للبيع بأقساط في أوبن إير مول مدينتي

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٦٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع في الاوبن اير مول مدينتي

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    ٢٤ متر مربع

    ٥١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 34 متر2 مربع للبيع في أوبن إير مول مدينتي

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٢٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في الكرافت زوون نشاط موبايلات متاجرحاليا

    Top Cairo Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٧٢ متر مربع

    ٢٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 140متر مجموعة 41 علي 11 سنة

    Honesty Gate Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل دوبلكس جاهز بمدينتي بعائد 70 ألف شهرياً لقطة

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل متأجر في مدينتي متشطب استلام فوري (East Hub)

    West Field logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٥٥ متر مربع

    ٢٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 43م أول سيزون بارك مدينتي متشطبة بالكامل كاش

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٢١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 101م أول سيزون بارك مدينتي أقل سعر متر كاش

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    ١٠١ متر مربع

    ١٦٣٬٣٦٦ جنيه/متر مربع