عقارات تجاري للبيع في مدينة القاهرة الجديدة

3,105 عقارات أخرى
  • 8

    مساحات مكتبية

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مشطب بالكامل للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١١٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع 90 متر في سينكو التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    سينكو القاهرة الجديدة, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٣١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٢٨٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب لإعاده البيع بأقساط في وان ناينتي من CDD

    New Avenue Real Estate logo image

    وان نانيتي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٧٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 482م بمساحة مفتوحة في ايستمين التجمع للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    ايست ماين القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٨٢ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    بناية كاملة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مبني بموقع مميز للمشاريع الضخمة والمستثمرين

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع مجمع البنوك, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    ٢٤٬٠٠٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • قطامية جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٤١٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,قطامية جيت

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 11

    محل

    ٧٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني تجاري للبيع3500 متر في القاهره الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٧٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل أرضي 60 متر جاهز بالمرافق و التكييفات فوري

    Aqar Misr logo image

    النرجس 3, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٦٠ متر مربع

    ٢٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 48م متشطبة بالتكييفات تصلح إداري أو طبي بمول

    Aqar Misr logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري بمساحة خارجية - استلام فوري في VGK Mall

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٦٨ متر مربع

    ١٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع متشطب بالتكيفات 1400 متر

    New Avenue Real Estate logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٬٤٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • فاليز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٩٣٬٠٥٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 3 غرفة

  • 11

    بناية كاملة

    ٧٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني تجاري مستقل 3500m للبيع بالقاهره الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو بزنس بلازا, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    ٢٬٨٠٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢٣٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع بأقساط في وتر واي القاهره الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٢١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب فى سولانا اعلى استثمار 5% مقدم قسط ع 8 سنين

    Evergreen Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٦٤ متر مربع

    ١٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 165م للبيع فى وان ناينتى - التجمع الخامس

    Commercial State logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ريسيل متشطب بأقل سعر - لوكيشن مميز جدا

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • اليفن ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٣٦٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب65م متأجر ب 55 الف في الشهر للبيع في هايد بارك

    Egypt Best Properties logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١١٬٤١١٬٢٠٠ جنيه

    استلم مكتب 60م في2027 تكملة اقساط في هايد بارك

    Egypt Best Properties logo image

2

    ٦٠ متر مربع

    ١٩٠٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 102م ريسيل تكملة اقساط اقل من سعر الماركت

    Egypt Best Properties logo image

2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٠١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    مساحات مكتبية

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب أداري للبيع في واتر واي علي التسعين الشمالي

    TREX logo image

2

    ٢٨٨ متر مربع

    ٢٠٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    مساحات مكتبية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب أداري للبيع من واتر واي علي التسعين الشمالى

    TREX logo image

2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • سنترال ووتر ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,هايد بارك سنترال

    1 - 3 غرفة

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٥٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في سعادة التجمع الأول تشطيب كامل وتقسيط

    Aqarpedia For Resale logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٨٥٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحه اداريه للبيع | 104م² | التسعين الشمالي .

    Regypt logo image

    فى90, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالتقسيط مكتب متأجر عائد ربح %9.6 هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٦٤ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقر ادارى ريسيل مجهز فى وان قطامية بتسهيلات+3 جراج

    INVEST PRO logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٧١٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في داخل مبني اداري كايرو كابيتال سنتر

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو كابيتال سنتر, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٢٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • سيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    miqaat development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…