عقارات تجاري للبيع في آتوم

2 عقارات أخرى
  • 10

    عيادة

    ٧٬٤٨٦٬٠٠٠ جنيه

    عيادة بالفرش والاجهزة علي 10 سنين اقساط متساوية

    New Avenue Real Estate logo image

    آتوم, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٣٣٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ٤٨٬٧٧٥٬٥٣٥ جنيه

    بنك للبيع ١٥٥م للبيع بالتجمع الخامس استلام سنة

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٥٥ متر مربع

    ٣١٤٬٦٨٠ جنيه/متر مربع