عقارات تجاري للبيع في التجمع الثالث

31 عقارات أخرى
  • 7

    محل تجاري

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري 32 متر بسعر متر اقل من 82.000 فوري .....

    Al Ofok Investment logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٣٢ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    عيادة

    ١١٬٨٧١٬٦٧١ جنيه

    عيادتك وسط اعلي كثافة سكنيه في التجمع نوفا اسكوير

    Elshams Real Estate logo image

    ساحة نوفا, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٩ متر مربع

    ١٧٢٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ادارى للبيع بموقع مميز وراقى_التجمع الخامس

    CLICK logo image

2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٢٠٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    عيادة

    ٧٬٢٠٨٬٢٠٠ جنيه

    عياده للبيع مباشر علي محور جمال عبدالناصر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٤٧ متر مربع

    ١٥٣٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز بمساحة 96م للبيع في اولين لشركه ماس

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٩٦ متر مربع

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • جادي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٠٠٬٠٤٣ جنيه

    خطة السداد: 45
    المطور العقاري
    Concrete Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الثالث,جادى ريزيدنس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٣٬٧٦٨٬٨٠٠ جنيه

    مكتب مميز 146م للبيع في اولين لشركه ماس

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٤٦ متر مربع

    ١٦٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٥٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز 31 متر للبيع في اولين لشركه ماس

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٣١ متر مربع

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري 22 متر استلام فوري متأجر بسعر 8000 شهريا

    Al Ofok Investment logo image

لا يوجد

    ٢٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 273م للبيع محور جمال عبد الناصر التجمع الخامس

    Summit Real Estate logo image

2

    ٢٧٣ متر مربع

    ٢٢٧٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في HDP west walk مع موقف سيارات

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٥٤ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع – مول قرطبة، التجمع الثالث

    Eastmark logo image

1

    ٢٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٤٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 378م للبيع في ايست ووك مول - القاهرة الجديدة

    Commercial State logo image

1

    ٣٧٨ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع 40 متر مربع على محور جمال عبد الناصر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ٤٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ١٣٬٦٧٧٬٣٠٠ جنيه

    محل في سيين مول 63 م, مقدم 10%, موقع متميز

    Smart Move logo image

لا يوجد

    ٦٣ متر مربع

    ٢١٧٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    بناية كاملة

    ١٩٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني اداري 1200م | محور جمال عبد الناصر التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    بناية كاملة

    ١٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني اداري كامل 900م | محور جمال عبد الناصر التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    ٩٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري متأجر ب10.000 شهريا محور جمال عبدالناصر

    Al Ofok Investment logo image

لا يوجد

    ٣٢ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٩٬٥٨٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب او عيادة بسعر لقطة علي محور جمال عبد الناصر .

    Al Ofok Investment logo image

1

    ٧١ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محلك التجاري بموقع مميز في القاهره الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٤٨ متر مربع

    ١٧٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    محل تجاري

    ٢٢٬٤٨٢٬٥٠٠ جنيه

    محل تجاري 38.5م بواجهة على محور جمال عبد الناصر

    Al Ofok Investment logo image

لا يوجد

    ٣٩ متر مربع

    ٥٧٦٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٧٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات إدارية وطبية متشطبة بالتكيفيات

    Al Ofok Investment logo image

1

    ٥١ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل تجاري

    ١٢٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في Artea Mall التجمع

    Al Ofok Investment logo image

لا يوجد

    ٨٤ متر مربع

    ١٤٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ١٢٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    - الدور الارضي (تجاري): محل * مساحات تبدأ من 38

    Al Ofok Investment logo image

لا يوجد

    ٣٩ متر مربع

    ٣١٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري واجهة مول بقلب التجمع الخامس بسعر 7مليون

    Al Ofok Investment logo image

لا يوجد

    ٤٥ متر مربع

    ١٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٥٬٣٧١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتب إداري علي محور جمال عبد الناصر مباشرة

    Elshams Real Estate logo image

1

    ٤١ متر مربع

    ١٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

2