عقارات تجاري للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 6

473 عقارات أخرى
  • 19

    محل تجاري

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 125متر للبيع فى ميد تاون سولو العاصمة الادارية

    Vida Solutions logo image

    ميدتاون سولو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٢٥٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في العاصمة فيو النهر الأخضر – استلام سنة

    Golden Vision logo image

    اوبسيدير, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٦٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتبك متشطب بسعر لقطه في افضل موقع

    IRTKAZ logo image

    باراجون, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٠٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٤٬٧٥٤٬٠٠٠ جنيه

    مكتب |اقوى مشاريع واتر واي تقسيط 6 سنوات| بالعاصمه

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا كابيتال واي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٥٥٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل تجاري

    ٦٬٥٠٣٬٠٠٠ جنيه

    محل واجهه بأقل سعر وبأعلي عائد للاستثمار بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    ماس تاور, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١٥ متر مربع

    ٤٣٣٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • سيتى اوفال

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١١٦٬٩٨٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Master Group
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,سيتى اوفال

    1 - 6 غرفة

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص وحدة ادارية فى قلب العاصمة و بنص سعر الشركة

    Remax 360 logo image

    برج سيكستي الايقوني, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٠٠٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 41م متشطب للبيع في تاج تاور اقل من سعر الشركة

    GCR Developments logo image

    تاج تاور, منطقة الأعمال المركزيه, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    ٤١ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٩٬٠٧٦٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام فورى بأعلي عائد ايجاري في الحي المالي

    Roots Real Estate logo image

    روك كابيتال وان, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للاستثمار بالابراج السياحية بالعاصمة وبمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    مون ريال تاور, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٨٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده 60م للبيع بأقل سعر في تاج تاور 2 وبقسط 12سنه

    Roots Real Estate logo image

1

    ٦١ متر مربع

    ١٣٦٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • ممشى فيستا

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    3 - 4 غرفة

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بأعلي عائد بمنطقه الاعمال المركزيه وبقسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

1

    ٤٥ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 58م بأقل سعر للمتر فى نايل بيزنس بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    نايل بيزنس سيتي, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 65م بأقل سعر للمتر فى الداون تاون باالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٢٬٧٦٨٬١٢٥ جنيه

    عيادة للبيع في Dejoya 4 – R8 العاصمة الإدارية

    Abrag 2 logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٢٥ متر مربع

    ١١٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    145 الف=مكتب لقطه بأكبر عائد استثماري بجوار CBD

    Falcon for Real Estate logo image

1

    ١٨ متر مربع

    ١٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • جرانفيل

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬١٨٦٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Founders Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,جرانفيل

    3 - 7 غرفة

  • 9

    محل تجاري

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    270 الف=محل امام البرج الايقوني بأكبر عائد اسثماري

    Falcon for Real Estate logo image

1

    ١٨ متر مربع

    ٢٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٦٬٥٣٦٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بأعلي عائد بمنطقة الأبراج CBD مباشرة+قسط15سنة

    Roots Real Estate logo image

1

    ٣٢ متر مربع

    ٢٠٤٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع في ميدتاون العاصمة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند ميدتاون, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل استلام فوري بسعر الكاش كمبوند حيوي عايش المقصد

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    وحدة طبية

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية بموقع مميز للبيع في العاصمة الإدارية

    New Avenue Real Estate logo image

    مدينة الاهرامات - إنفينيتي مول, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • لوميا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٩٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Dubai Misr Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,منطقة ار 7,لوميا ريزيدنس

    1 - 4 غرفة

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٩٬٣٣٧٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر مكتب أداري استلام فوري فى قلب الحي المالي

    Roots Real Estate logo image

1

    ٩٩ متر مربع

    ٩٤٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    محل تجاري

    ٦٬٥٩٣٬٥١٣ جنيه

    محل تجاري للبيع 31م العاصمة الإدارية - Dejoya 4

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٦ متر مربع

    ١٤٣٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٥٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    عياده استلام خلال سنه متشطبه باالكامل

    Feeds logo image

    ام يو-23, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٧ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هتقدر تمتلك مقر اداري متأجر بمقدم (360.000) فقط

    Feeds logo image

    ام يو-23, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٣٬٢٠١٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري كامل التشطيب فى MU12 امام بالم هيلز

    Feeds logo image

    محور محمد بن زايد, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠ متر مربع

    ٣٢٠٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • رامتان

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩٩١٬٧٣٧ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Ramatan
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,رامتان

    2 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في العاصمة الإدارية الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العاصمة الإدارية الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…