عقارات تجاري للبيع في منطقة الداون تاون

100 عقارات أخرى
  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر مكتب بواجهة مباشرة على البرج الأيقوني

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    ماس تاور, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١٥ متر مربع

    ١٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٬٩٤٣٬٨٣٥ جنيه

    امتلك وحدتك بقسط شهري مميز جدا في A1 Corner

    Feeds logo image

    منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٦٠٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٬٦٥٨٬٧٢٩ جنيه

    امتلك وحدتك بقسط شهري 9 آلاف جنيه فقط

    Feeds logo image

    منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٢٧ متر مربع

    ٦١٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٤٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع باول ناطحه سحاب بشريط الابراج السياحيه

    Roots Real Estate logo image

    نايل بيزنس سيتي, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٢٠٣٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٣٬٤٠٤٬٠٠٠ جنيه

    محل واجهه بأقل سعر للمتر بفيو برج ايقوني بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

1

    ١٥ متر مربع

    ٢٢٦٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • دي سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Infinity Investments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,منطقة الداون تاون,دى سكوير
  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 200م متشطب في العاصمة بأقل سعر+قسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ١٣٬٥٠٧٬٠٠٠ جنيه

    محل واجهة أستلام سنة ع المحور المركزي بقسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    لافييت مول, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٩٨٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٬٧٣٥٬٥٠٠ جنيه

    مكتب لقطة بأيجار ألزامي وقسط شهري 10,000في العاصمة

    Roots Real Estate logo image

1

    ١٦ متر مربع

    ١٠٨٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٥٬١٧٣٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بأقل سعر للمتر واجهه مباشرة على المحور الغربي

    Roots Real Estate logo image

1

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل تجاري

    ٤٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    محل بأقل سعر للمتر بمنطقة داون تاون بااقساط11سنة

    Roots Real Estate logo image

1

    ٢٢ متر مربع

    ١٨٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • تايكون

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٦٣٬٣٢٧ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Nile Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,منطقة الداون تاون,تايكون تاور
  • 9

    محل تجاري

    ١٣٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    محل واجهه جاهز للمعاينه بأعلي نسبه تشغيل بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

1

    ٦٨ متر مربع

    ١٩٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٣٬٦٣١٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر محل بالداون تاون بفيو برج ايقوني وقسط11سنة

    Roots Real Estate logo image

1

    ١٦ متر مربع

    ٢٢٦٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل واجهه للاستثمار بفيو برج ايقوني بمقدم11%فقط

    Roots Real Estate logo image

1

    ٣٨ متر مربع

    ١٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة محل 53م بأبراج العاصمة الجديدة بتقسيط مميز

    Aqar Misr logo image

لا يوجد

    ٥٣ متر مربع

    ٢١٣٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    محل تجاري

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل في الفوت كورت في الداون تاون في مول اتش

    Roots Development logo image

    اتش مول, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٢٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز للاستثمار بمنطقه الداون تاون وبقسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

1

    ٥٨ متر مربع

    ٢٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٦٬٥٠٩٬٠٠٠ جنيه

    محل لقطه أمام البرج الأيقوني بالعاصمة قسط 15سنة

    Roots Real Estate logo image

1

    ٢٥ متر مربع

    ٢٦٠٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٤٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    محل بأقل سعر للمتر ع المحور الغربي مباشرة بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

1

    ١٦ متر مربع

    ٢٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية قوية في قلب العاصمة الإدارية

    Experts Home logo image

    برج ليفيلز بيزنس, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استثماري بالعاصمة فيو مباشر على النهر الأخضر

    Golden Vision logo image

    اوبسيدير, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٩٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    مساحات مكتبية

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات اداري و طبي فى الداون تاون على المحور الغربي

    MRG Real Estate logo image

    منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر مكتب في نايل بيزنس سيتي وبأقساط حتي 8سنين

    Roots Real Estate logo image

1

    ٥١ متر مربع

    ١٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري 39 متر للبيع في كابيتال بارك مول

    Circle Realestate logo image

    برج كابيتال بارك, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٩ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري 35 متر للبيع في كابيتال بارك مول

    Circle Realestate logo image

1

    ٣٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل تجاري

    ٦٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في محل مميز على المحور الغربي بااقساط15سنة

    Roots Real Estate logo image

1

    ٣٨ متر مربع

    ١٧٣٬٩٤٧ جنيه/متر مربع