عقارات تجاري للبيع في المنصورة

41 عقارات أخرى
  • 7

    محل تجاري

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل متشطب مباشرة على البحر الصغير موقع مميز

    El Hefny Group logo image

    شارع البحر الصغير, المنصورة, الدقهلية

    لا يوجد

    ٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    معرض متشطب على البحر الصغير مباشر موقع مميز

    El Hefny Group logo image

    شارع البحر الصغير, المنصورة, الدقهلية

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    طابق كامل

    ٤١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدليه ومحل 230 م للبيع امام الجامعه مرخصين شغالين

    El Hefny Group logo image

    شارع الجمهورية, المنصورة, الدقهلية

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٨٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    وحدات مُجمعة للبيع

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور اداري للبيع على الطوب الاحمر بشارع الجمهورية

    شارع الجمهورية, المنصورة, الدقهلية

    لا يوجد

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    وحدات مُجمعة للبيع

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ادراي على الطوب الاحمر بشارع الجمهورية الرئيسي

    شارع الجمهورية, المنصورة, الدقهلية

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    وحدات مُجمعة للبيع

    ٧٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اداري على الطوب الاحمر للبيع بشارع الجمهورية

    شارع الجمهورية, المنصورة, الدقهلية

    لا يوجد

    ١٢١ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    وحدات مُجمعة للبيع

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دور اداري سوبر لوكس للبيع يتقاطع الجلاء مع الجمال

    شارع الجلاء, المنصورة, الدقهلية

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    وحدات مُجمعة للبيع

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اداري سوبر لوكس للبيع بشارع الجلاء الرئيسي

    شارع الجلاء, المنصورة, الدقهلية

    2

    ٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    وحدات مُجمعة للبيع

    ٢٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اداري على الطوب الاحمر للبيع بشارع منتصر

    شارع الجلاء, المنصورة, الدقهلية

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    عيادة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة الترا سوبر لوكس للبيع بالجهاز الهضمي

    شارع جيهان السادات, المنصورة, الدقهلية

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    عيادة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة الترا سوب لوكس للبيع بالجهاز الهضمي

    المنصورة, الدقهلية

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • محل تجاري - استوديو - 1 حمام للبيع في شارع جيهان السادات - المنصورة - الدقهلية
    1

    محل تجاري

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع شارع جهان الرئيسي

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    شارع جيهان السادات, المنصورة, الدقهلية

    1

    ٤٧ متر مربع

    ١٩١٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    عيادة

    ٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    - عياده في جيهان رئيسي للبيع - تشطيب سوبر لوكس

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    شارع جيهان السادات, المنصورة, الدقهلية

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٠٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • محل تجاري - استوديو - 1 حمام للبيع في شارع المشاية - المنصورة - الدقهلية
    1

    محل تجاري

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع المشاية السفلية

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    شارع المشاية, المنصورة, الدقهلية

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • محل تجاري - استوديو - 1 حمام للبيع في حي الجامعة - المنصورة - الدقهلية
    1

    محل تجاري

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في المنصورة حي الجامعة الرئيسي

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    حي الجامعة, المنصورة, الدقهلية

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • قطعة أرض - استوديو للبيع في شارع كلية أداب - المنصورة - الدقهلية
    1

    قطعة أرض

    ١٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    أرض مميزة جدا للبيع جانبي شارع كلية الاداب

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    شارع كلية أداب, المنصورة, الدقهلية

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اداري 350م للبيع في توريل الجديده

    المنصورة, الدقهلية

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع بالمنصوره - جهان الرئيسي

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    شارع جيهان السادات, المنصورة, الدقهلية

    لا يوجد

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • قطعة أرض - استوديو للبيع في شارع الهدى و النور - المنصورة - الدقهلية
    1

    قطعة أرض

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض للبيع بالمنصورة الهدي والنور راس و ديل

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    شارع الهدى و النور, المنصورة, الدقهلية

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٠٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • طابق كامل - استوديو للبيع في شارع مجمع المحاكم - المنصورة - الدقهلية
    1

    طابق كامل

    ٣٬١٦٢٬٥٠٠ جنيه

    دور أداري للبيع بالمنصورة مجمع المحاكم

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    شارع مجمع المحاكم, المنصورة, الدقهلية

    لا يوجد

    ١١٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

    1

    قطعة أرض

    ١٣٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أرض للبيع بالمنصورة الهدي و النور راس و ديل

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    شارع الهدى و النور, المنصورة, الدقهلية

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع بالمنصوره امتداد منتصر مع الجلاء

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    شارع الجلاء, المنصورة, الدقهلية

    لا يوجد

    ٥٢ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع او الايجار بمنطقه توريل المنصورة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    منطقة توريل, المنصورة, الدقهلية

    لا يوجد

    ٩٠ متر مربع

    ٣٥٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • محل تجاري - استوديو للبيع في شارع الخلفاء الراشدين(الترعة) - المنصورة - الدقهلية
    1

    محل تجاري

    ٢٬٨٨٦٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع شارع الترعه اتجاه شارع جيهان موقع مميز

    شارع الخلفاء الراشدين(الترعة), المنصورة, الدقهلية

    لا يوجد

    ٣٧ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع بالمنصوره مشعل

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    شارع الجلاء, المنصورة, الدقهلية

    لا يوجد

    ٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

2
صورة لـ Community Overview في المنصورة
مؤشرات حول أداء المجتمع
المنصورة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…