عقارات تجاري للبيع في تقسيم سامية الجمل

يبدو أن كل المنازل في تقسيم سامية الجمل, المنصورة مشغولة في الوقت الحالي

ابحث في المناطق القريبة أو أنشئ تنبيهاً للإعلانات الجديدة.

عقارات مشابهة

  • 10

    محل

    ٣٬٠٠٦٬٠٠٠ جنيه

    الحق خصم اللونش واحجز عيادتك في المنصورة الجديدة

    we house real estate logo image

    زاهية المنصورة الجديدة, المنصورة الجديدة, الدقهلية

    2

    ٤٨ متر مربع

    ٦٢٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٨٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز مكتبك في المنصورة الجديدة واضمن استثمارك

    we house real estate logo image

    زاهية المنصورة الجديدة, المنصورة الجديدة, الدقهلية

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٨٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ٤٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في موقع مميز وسط ارقي منطقة سكنية

    we house real estate logo image

    زاهية المنصورة الجديدة, المنصورة الجديدة, الدقهلية

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ٢٬٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ادري بمقدم 290 الف وبالتقسيط بدون فوايد

    we house real estate logo image

    زاهية المنصورة الجديدة, المنصورة الجديدة, الدقهلية

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٦١٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل فى مول جيهان بلازا في اميز منطقة تجارية

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    شارع جيهان السادات, المنصورة, الدقهلية

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل فى مول جيهان بلازا في اميز منطقة تجارية

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    شارع جيهان السادات, المنصورة, الدقهلية

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٩٨٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    عياده للبيع بالمنصورة ميدان الطميهي رئيسي

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    شارع بورسعيد, المنصورة, الدقهلية

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٦٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع بالمنصورة - شارع احمد ماهر(رئيسي واجهة)

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    شارع احمد ماهر, المنصورة, الدقهلية

    لا يوجد

    ٦٩ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع بالمنصوره مشعل

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    شارع الجلاء, المنصورة, الدقهلية

    لا يوجد

    ٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل تجاري

    ٢٬٤٢٢٬٥٠٠ جنيه

    محل بمول جيهان بلازا في اميز منطقة تجارية

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    شارع جيهان السادات, المنصورة, الدقهلية

    1

    ٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٩٠٠ جنيه/متر مربع