وحدات طبية تجاري للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 2

44 عقارات أخرى
  • 10

    وحدة طبية

    ٥٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مستشفى للبيع في قلب 6 أكتوبر بالتراخيص كامله

    MRG Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    ٥٬٦٠٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للاستثمار في صيدلية بموقع مميز

    Property Hills Star logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٥١ متر مربع

    ١٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    وحدة طبية

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدليه للبيع - القريه الذكيه - 6 اكتوبر

    Guides Real Estate logo image

    القرية الذكية, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٨١ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    وحدة طبية

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية 60م للبيع بأكبر مول بجوار مول العرب زايد

    Property Hills Star logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    وحدة طبية

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لصيدلية للبيع 100م بأفضل موقع بأكتوبر

    Property Hills Star logo image

    سنترادا هاب, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    وحدة طبية

    ٣٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    V5 - مركز طبي | عائد استثماري 30% | استلام2027

    Naeem Developments logo image

2

    ٢٧٩ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    وحدة طبية

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع 46م بارك يارد سوبر لوكس استلام فورى

    Abrag 2 logo image

    بارك يارد مول, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ٤٦ متر مربع

    ٩٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    وحدة طبية

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات طبية استلام فورى وسداد ع 7 سنوات -رحاب مول

    Mohamed Gaber logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    وحدة طبية

    ٦٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مستشفى للبيع في قلب 6 أكتوبر بالتراخيص كامله

    MRG Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    ١٢٠٬٠٠٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    وحدة طبية

    ٦٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مستشفى استثماريه للبيع فى اميز لوكيشن ب 6 اكتوبر

    MRG Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    ١٬٧٣٢ متر مربع

    ٣٤٦٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    وحدة طبية

    ٢٢٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    عياده واجهه على المحور المركزي بمساحة 165 متر

    المحور المركزي, الحي الخامس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    وحدة طبية

    ٦٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية نادرة في قلب 6 أكتوبر مستشفى للبيع

    MRG Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    ٥٬٦١٦ متر مربع

    ١٠٦٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    وحدة طبية

    ٦٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مستشفى بسعر لقطه للبيع فى قلب 6 اكتوبر

    MRG Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    ٥٬٦١٦ متر مربع

    ١٠٦٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    وحدة طبية

    ٦٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مستشفى للبيع كاش بالكامل خلف مول العرب نص تشطيب

    MRG Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    ٥٬٦١٦ متر مربع

    ١٠٦٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    وحدة طبية

    ٦٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مستشفى على محور جمال عبدالناصر بجوار نادى الصيد

    MRG Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    ٥٬٦١٦ متر مربع

    ١٠٦٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    وحدة طبية

    ٥٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مستشفى للبيع في اميز لوكيشن في 6 اكتوبر

    MRG Real Estate logo image

    محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    ١٬٧٣٢ متر مربع

    ٣٢٣٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    وحدة طبية

    ٦٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مستشفى للبيع خلف مول العرب على محور جمال عبدالناصر

    MRG Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ٥٬٦١٦ متر مربع

    ١٠٦٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    وحدة طبية

    ١٥٧٬٧٠١٬٠٦٠ جنيه

    مستشفي للبيع استلام فوري في اكتوبر

    One Real Estate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    ٥٬١٩٨ متر مربع

    ٣٠٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    وحدة طبية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات طبية وإدارية - رحاب مول

    Mohamed Gaber logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٦٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

1