مكاتب للبيع في ووك اوف كايرو

11 عقارات أخرى
  • 10

    مساحات مكتبية

    ٧٬١٧١٬٠٠٠ جنيه

    مكتب فى بينج وادى اعمال به كل الخدمات بالشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٨٣ متر مربع

    ٨٦٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مشطب بالتكييف للبيع في إيفوري بيزنس بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٢٥٦ متر مربع

    ١٧٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٨٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مكتب ووك اوف كايرو بيفرلي هيلز.

    Topaz Real Estate logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ١٣٣ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في سوديك

    Vira Real Estate logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٤٥١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتب لقطة كبير بمقدم451 ألف أوكاش5.400.000

    Property Hills... logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٦٩ متر مربع

    ٦٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز للبيع في زايد walk of cairo

    New Avenue Real Estate logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع | ووك أوف كايرو

    Flag square Real Estate logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    مساحات مكتبية

    ٦٬٩٦٣٬٠٠٠ جنيه

    مكتب فاخر بخدمات فندقية فى بيينج أمام مطار سفينكس

    Property  Hills. logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٨٠٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام فوري للبيع بجوار بيفرلي هيلز قسط 5سنين

    Property Hills Star logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز متشطب بالتكيفات استلام فوري بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في مول Walk of Cairo – بيڤرلي هيلز

    Vira Real Estate logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع