عقارات تجاري للبيع في كمبوندات الشيخ زايد

669 عقارات أخرى
  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب في 205 أركان بالم بمقدم 1,3 مليون قسط 6 سنين

    The Way logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب في 205 أركان بالم بمقدم 1,3 مليون قسط 6 سنين

    The Way logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب في 205 أركان بالم بمقدم 1,4 مليون قسط 6 سنين

    The Way logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مودرن بفيو جميل فى 205 بجانب أركان وكابيتال

    Property  Hills. logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١١٤٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري بلوكيشن مميز في البوليجون بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    ذا بوليجون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٧٥٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • روفان سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨٩٠٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    EPD
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,روفان

    2 - 3 غرفة

  • 12

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مكتب إداري استلام فوري في أركان بالم 205

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٩ متر مربع

    ١٠١٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع محل مميز في أركان بالم 205 فيو ممتاز جدا

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٣٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٨٬٢١٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز مكتب في 2O5 اركان بالم الشيخ زايد

    DMG logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٩٩ متر مربع

    ١٨٣٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز مكتب في 2O5 اركان بالم الشيخ زايد

    DMG logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية قوية في موقع تجاري متميز ف 205

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٧٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • II أسبن

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت

    5 غرفة

  • 18

    عيادة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده متشطبه للبيع في اركان الشيخ زايد مقدم 10%

    Egypt Best Properties logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل واجهه للبيع في قلب الشيخ زايد بجوار هايبر

    Property Hills Star logo image

    سينترو زايد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع في بوليجون بيزنس بارك

    Vira Real Estate logo image

    ذا بوليجون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٢ متر مربع

    ١٦٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز للبيع في البوليجون - سوديك

    Rokn Real Estate logo image

    ذا بوليجون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٢ متر مربع

    ١٦٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    كافتيريا

    ١٦٢٬٤٠٠ جنيه

    كافيه/مطعم ارضي للبيع بمقدم 162الف او 11مليون كاش

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٥٨ متر مربع

    ٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • كلاود سايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كلاود سايد

    1 - 3 غرفة

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في مول بجوار اركان بلازا الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في 205 | 64م | تشطيب كامل

    Buyerside logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢٠٠٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام فوري للبيع في مول الكارما الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 92 متر للبيع في Polygon Sodic West

    Tasweeq For Real Estate logo image

    ذا بوليجون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٩٢ متر مربع

    ١٦٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    مساحات مكتبية

    ١٥٨٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متآجر للبيع في ذا بوليجون متشطب باكامل

    The Polygon logo image

    ذا بوليجون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٤٠ متر مربع

    ٤٦٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • فيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٤٢٬٨٨٢ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Eagles Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,فيا

    1 - 3 غرفة

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٢٧٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب للبيع في ذا بورتال فيو رائع جدًا

    Rokn Real Estate logo image

    ذا بورتال, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٥٣ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٢٤٢٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز متشطب للبيع في داون تاون-205- اركان بالم

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٨٠٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في اميز لوكيشن بورتال سوديك

    Rokn Real Estate logo image

1

    ١٦١ متر مربع

    ١١٨٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع فى سوديك زايد تشطيب بالكامل 340 متر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٣٤٠ متر مربع

    ٤٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مركز طبي متكامل للبيع في قلب أكتوبر - جاهز ومتشطب

    The Choice For Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • روفان فيوز 360

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠٠١٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    EPD
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,روفان

    2 - 3 غرفة