مكاتب مفروشة للبيع في الجيزة, صفحة 8

277 عقارات أخرى
  • 12

    مساحات مكتبية

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام فوري للبيع في قلب الشيخ زايد قسط 5سنين

    Property Hills Star logo image

    مول وان أو وان, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا مكتب للبيع في مول الكارما بالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لمكتب 72م جاهز للاستلام بمقدم اقساط

    Property Hills Star logo image

    ويست جايت, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • مساحات مكتبية - استوديو للبيع في 205 اركان بالم - كمبوندات الشيخ زايد - الشيخ زايد - الجيزة
    1

    مساحات مكتبية

    ٢٤٨٬٣٠٠ جنيه

    مكتب 191م للايجار في اركان 2O5 اطلاله علي البستان

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٤٨ متر مربع

    ٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 117م في Down Town متشطب بالتكيفات - 205

    205, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 117م في Down Town متشطب بالتكيفات - 205

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٥٬٩٨٩٬٨٢٣ جنيه

    مكتب علي البلازا مباشره بالتقسيط علي 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥١ متر مربع

    ١١٧٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع 47م مباشرة على محور 26 يوليو

    Property Hills Star logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٧٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٩٬٦٤٧٬٠٠٠ جنيه

    اميز سعر لمكتب 94م متشطب بالتكيفات بقلب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٤ متر مربع

    ١٠٢٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    مساحات مكتبية

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بموقع مميز جدًا للبيع / للإيجار في بوليجون

    Flip logo image

    ذا بوليجون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩١ متر مربع

    ٢٨٠٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع ٦٠ متر يصلح ادارى وتجارى

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لمكتب 90م للبيع بأميز موقع بزايد

    Property Hills Star logo image

    ذا جيت بلازا مول, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب متأجر بعائد شهري 260 الف للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 65م متشطب دايركت على محور 26يوليو واركان مول

    Property Hills Star logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    مساحات مكتبية

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام فوري للبيع في مول اركان 2o5 الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٨٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٤٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع 47م مباشرة على محور 26 يوليو

    Property Hills Star logo image

    بريدجس مول, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٩٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    مساحات مكتبية

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في موقع مميز جدًا في Park St.

    Flip logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٧٬٨٤٢٬٠٠٠ جنيه

    آخر مكتب متاح للتسليم القريب في205 متشطب بالتكيفات

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    مساحات مكتبية

    ٩٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب جاهز على الإستلام بمقدم 25% تسهيلات في السداد

    Naeem Developments logo image

    القرية الذكية, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٥٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢٣٬٤٣٢٬٤٩٥ جنيه

    Office space 170m - Fully finished with AC’s

    Blu Real Estate Marketing logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٣٧٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ١٣٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري إستلام فوري|خطط سداد| عائد إيجاري الآن

    Naeem Developments logo image

2

    ٩٣ متر مربع

    ١٤٣٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٦٬٧٨٧٬٧٦٢ جنيه

    مكتب بيكسيل لابز | ١٧٠م² | خدمة كاملة

    Homescout logo image

4

    ١٧٠ متر مربع

    ٢١٦٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    مساحات مكتبية

    ١١٬٧٨٩٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع متشطب في أرقى موقع وسعر تنافسي

    Naeem Developments logo image

1

    ٩٣ متر مربع

    ١٢٦٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    مساحات مكتبية

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة ادارية طبية للبيع مرخصة اكسترا بموقع متميز

    Al Beltagy Real Estate logo image

    كوبرى ترسا, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب ف ابراج اركان ع لمحور مباشرة الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٣٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع