عقارات تجاري مفروشة للبيع في طريق وصلة دهشور

3 عقارات أخرى
  • 10

    مساحات مكتبية

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب للبيع في كارجو مول الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٦ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا عيادة متشطبة للبيع في مول حيوي في زايد

    Property Hills Star logo image

    مول سيتي ووك, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٩٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    مساحات مكتبية

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع علي المحور مباشرة بجوار اركان بلازا مول

    Property Hills Star logo image

    مول سيتي ووك, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • برايف جيتس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Gates Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,طريق وصلة دهشور,جايتس برابف

    2 - 5 غرفة