محلات للبيع في مول المحور

2 عقارات أخرى
  • 10

    محل

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل لقطة بجوار مول العرب للبيع بالتقسيط علي 10سنين

    Property Hills Star logo image

    مول المحور, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٣٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محلك على محور 26 يوليو دايركت بمقدم 10% استلام سنة

    اشتري بيتك logo image

    مول المحور, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٤٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع