محلات تجارية تجاري للبيع في محور جمال عبد الناصر

9 عقارات أخرى
  • 12

    محل تجاري

    ١٤٬٣٢٩٬٦٢٣ جنيه

    استلم محلك في سنه62م بمقدم716الف فاكتوبر ومحور مهم

    New Arkan Properties logo image

    سبايد, محور جمال عبد الناصر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٢٣١٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل استلام فوري للبيعامام محور 26يوليو وجامعة Must

    Rokn Real Estate logo image

    ويست ايليفن, محور جمال عبد الناصر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٥٣ متر مربع

    ٢٥٤٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل تجاري

    ١٥٬٢٣٥٬٣٧٤ جنيه

    امتلك محل 61م+13م بمقدم761الف استلام سنه ف 6اكتوبر

    New Arkan Properties logo image

    سبايد, محور جمال عبد الناصر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦١ متر مربع

    ٢٤٩٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل تجاري

    ١١٬٠١٩٬٩٧١ جنيه

    مغسلة سيارات للبيع 93م+18م اوت استلام سنه ف6اكتوبر

    New Arkan Properties logo image

    سبايد, محور جمال عبد الناصر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١١٨٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل تجاري

    ١٧٬٤٨٢٬٨٩٤ جنيه

    استلم محلك خلال سنه بخصم3% وقسط لمده8سنين عل محور

    New Arkan Properties logo image

    سبايد, محور جمال عبد الناصر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٢٣٩٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل تجاري

    ١٠٬٤٩٥٬٢١٠ جنيه

    امتلك مغسلة سيارات 93م علي محور رئيسي باكتوبر

    New Arkan Properties logo image

    سبايد, محور جمال عبد الناصر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١١٢٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل تجاري

    ١٣٬٥١٣٬٤٢٧ جنيه

    محل57م استلام سنه ع محور رئيسي ب اكتوبر قسط ل8سنين

    New Arkan Properties logo image

    سبايد, محور جمال عبد الناصر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٢٣٧٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل تجاري

    ١٩٬٤٨١٬٨٠٠ جنيه

    استلم محل 57م+21م اوت دور في اكتوبر استلام سنه

    New Arkan Properties logo image

    سبايد, محور جمال عبد الناصر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٤١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل تجاري

    ١٣٬٩٨٠٬١٢٠ جنيه

    محل 62م استلام سنه علي محور جمال عبدالناصر

    New Arkan Properties logo image

    سبايد, محور جمال عبد الناصر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٢٢٥٬٤٨٥ جنيه/متر مربع