عيادات تجاري للبيع في كازان بلازا

8 عقارات أخرى
  • 13

    عيادة

    ٧٬١٢١٬٣٧٨ جنيه

    عيادة جاهزة سوبر لوكس أمام مول العرب | أفضل فرصة

    Property Hills... logo image

    كازان بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    ٧٠ متر مربع

    ١٠١٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في محور بلازا – المنطقة السياحية

    RE/MAX Everest logo image

    كازان بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٥٨ متر مربع

    ٩١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده تشطيب كامل للبيع بالتقسيط في مول كازان

    RE/MAX Everest logo image

    كازان بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٥٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    عيادة طبية 65م متشطبه بالتكييفات وتقسيط على 60 شهر

    Promax Property Investors logo image

    كازان بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    عيادة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده تشطيب كامل 39م للبيع بموقع مميز في 6 اكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    كازان بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٣٩ متر مربع

    ١٤٨٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٧٬١٢١٬٣٧٨ جنيه

    عياده جاهزه سوبر لوكس في افضل موقه امام مول العرب

    Property Hills... logo image

    كازان بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٠١٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٧٬١٢١٬٣٧٨ جنيه

    عياده جاهزه سوبر لوكس في افضل موقه امام مول العرب

    Property Hills... logo image

    كازان بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٠١٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٧٬٤١٧٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع مول كازان بلازا خلف مول العرب متشطب

    كازان بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٨٧٬٢٥٨ جنيه/متر مربع