عيادات تجاري للبيع في الحي الثاني

33 عقارات أخرى
  • 11

    عيادة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده في سنترال افنيو تشطيب كامل ٦٥م في موقع مميز

    The X Site For Real Estate logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    عيادة

    ١٠٬٩٨٤٬٨٤٠ جنيه

    عيادة للبيع مول سنترال افينيو الشيخ زايد متشطبة

    Vida Solutions logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٦٨٬٩٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    عياده للايجار متشطبه في سنترال افينيو مول زايد

    Rokn Real Estate logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع عياده متشطبه في زايد سنترال افينيو مول تقسيط

    Vida Solutions logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع عياده متشطبه في زايد سنترال افينيو مول تقسيط

    Vida Solutions logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    عيادة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 65 متر متشطبة للبيع فى سنترال ايفينيو زايد

    Vida Solutions logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سنترال افنيو مول عياده متشطبه بالفرش للبيع

    Triple S Real Estate logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالتكيفات جاهزة بالتقسيط بجوار اركان

    Property Hills Star logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ١١٨ متر مربع

    ٦٢٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في سنترال افينيو متشطبة بالتكيفات

    Rokn Real Estate logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    عيادة

    ٨٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية للبيع بجانب سعودي ماركت في الشيخ زايد

    Inn Properties logo image

    خمسة وخمسون خمسة, شارع المستقبل, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٨٠ متر مربع

    ١١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده للبيع في سنترال افينيو- الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٩٨٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٠٬٩٨٢٬٠٠٠ جنيه

    عيادة ريسيل بموقع مميز في Central Avenue - زايد

    RE/MAX Everest logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٥٠٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده استلام فوري بالتقسيط موقع مميز في الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    عيادة

    ١٩٬٥٢٧٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 118م متشطبه بالتكييفات استلام فوري قسط 4سنين

    Promax Property Investors logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١١٨ متر مربع

    ١٦٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    عيادة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده متشطيبه جاهز للتشغيل في مول سنتر افينيو

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٦٬٥٠١٬٢٠١ جنيه

    عياده ريسيل متشطبة استلام فوري امام كابيتال بيزنس

    Property  Hills. logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة بالتكيفات استلام فوري في الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٢٠ متر مربع

    ٣٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع موقع مميز بجوار سعودي ماركت الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    عيادة

    ١١٬٦٤٨٬٠٠٠ جنيه

    عياده 90م بمقدم 1,1M وتقسيط حتى 60 شهر بموقع مميز

    Promax Property Investors logo image

1

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٩٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده استلام فوري بالتقسيط موقع مميز في الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    عيادة

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله متشطبه للبيع 950 م علي المحور زايد

    Rokn Real Estate logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة في موقع مميز بالشيخ زايد – تقسيط 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة ريسيل متشطبة استلام فوري بجوار اركان

    Property Hills Star logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٤٦ متر مربع

    ١٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    عيادة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة بموقع متميز بجانب أركان مول بالتقسيط

    Inn Properties logo image

لا يوجد

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة سوبر لوكس بالتقسيط سنترال أفينيو

    Driven Properties logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

2