عقارات تجاري للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 16

654 عقارات أخرى
  • 14

    عيادة

    ٧٬٠٦٥٬٩٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في موقع متميز نوع الوحدة: عيادة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٢ متر مربع

    ١٣٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إعمار في كايرو جيت ، أكتوبر، للبيع

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    وحدة طبية

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية للبيع في موقع متميز نوع الوحدة: صيدلية

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٩ متر مربع

    ١١٣٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    نصف طابق

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنك للبيع علي المحور المركزي شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٢٦٥ متر مربع

    ١١٣٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    مساحات مكتبية

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز علي محور 26 يوليو مباشرا ب سعر رائع

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ١٩٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك عيادة متشطبة بالكامل ب اقل سعر بالشيخ زايد

    الجزيرة 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك عيادة متشطبة بالكامل ب اقل سعر بالشيخ زايد

    الجزيرة 3, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك عيادة متشطبة بالكامل ب اقل سعر بالشيخ زايد

    الجزيرة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك عيادة متشطبة بالكامل ب اقل سعر بالشيخ زايد

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب كورنر للبيع في اركان بالم 205 الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ١٢١ متر مربع

    ١٤٨٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مكتب متشطب 76م في اركان بالم 205 بدر الدين

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٧٦ متر مربع

    ١٦٧٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب121 للبيع ف 205 اركان بالم كورنر بافضل تقسيمه

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٧١٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع فى 205 prime location

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٨١ متر مربع

    ١٢٣٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ١١٬٠٠٦٬٤٠٠ جنيه

    كافيه ارضي ب11 مليون كاش او 386الف ربع سنوي قسط

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٦٠ متر مربع

    ١٨٣٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    بناية كاملة

    ٧٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر بذكاء مبنى مكاتب 6000 متر للبيع في بوليجون

    Real Vision logo image

    ذا بوليجون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    ٦٬٠٠٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    طابق كامل

    ١٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور مطاتب 1000متر للبيع في ذا بوليجون الشيخ زايد

    Real Vision logo image

    ذا بوليجون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع بجانب اركان على المحور مباشر

    Inn Properties logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة تشطيب كامل ف اكبر مول بجوار اركان الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده مشطبه بالكامل للبيع بموقع مميز بسوديك ويست

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة بتشطيب سوبر لوكس في أكبر التجمعات الطبية

    New Avenue Real Estate logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٤٩ متر مربع

    ٨٧٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٠٬٧٢٨٬٨٩٠ جنيه

    أفضل سعر متر عيادة 131 متر للبيع في Zed West

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٨١٬٨٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بمساحة 105 متر للبيع في زيد ويست بأفضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة استلام 2026 تطل على لاند سكيب زيد ويست

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٦٣ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    عيادة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده متشطبه للبيع بالتقسيط في اركان205 الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    ٥٣ متر مربع

    ٢٢٦٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع علي المحور مباشرا دقائق لهايبر وان

    Property Hills Star logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع