عقارات تجاري للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 10

654 عقارات أخرى
  • 12

    عيادة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشبطه بالكامل 70متر للبيع فى west medical

    Rokn Real Estate logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في أركان، مساحتها 70 مترًا مربعًا،

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب بالكامل للبيع في أركان بالم 205

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٩ متر مربع

    ١٠٤٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في V5 بيزنس هب – موقع متميز

    RE/MAX Everest logo image

    ذا بوليجون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٨ متر مربع

    ١١٧٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في V5 بيزنس هب – موقع متميز

    RE/MAX Everest logo image

    ذا بورتال, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٨ متر مربع

    ١١٧٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • تراس

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١٤٦٬١٨١ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كمبوند تيراس

    2 - 3 غرفة

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٤٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 99م في اركان 205 الشيخ زايد للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٩ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في أركان بالم مساحه مميزة بسعر رائع

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ١١٨٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري فاخر على محور 26 يوليو -اركان 205

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب جاهز عالتشغيل ف بورتال سوديك الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده متشطبه لقطه بأقل سعر في موا اركان

    Crown Stone Realty logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6 ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Sodic
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,بيفرلي هيلز,6 ويست

    2 - 3 غرفة

  • 8

    محل

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل دور ارضي يصلح لأي نشاط تجاري بجوار بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ١١٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة بالتكييف فى 205 الشيخ زايد جوار اركان

    Property  Hills. logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٥٣ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في انجل دايركت علي المحور-اركان بالم205

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    طابق كامل

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور في مول في الخمايل مقسم الي مكاتب وعيادات

    Master Key logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٧٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١١٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر عيادات متشطبة بأرخص سعر -2O5اركان بالم -8س قسط

    Property  Hills. logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٥٣ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كمبوند سيلفا الشيخ زايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    First Group
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,سيلفا كومباوند

    3 غرفة

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري دور كامل للبيع في اركان بالم205 زايد

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ١٬٠٦٢ متر مربع

    ١٢٥٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب بالتكيفات بأفضل سعر فى بورتال مول سوديك

    Property  Hills. logo image

1

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل أرضي واجهه للبيع أستلام فوري في قلب الشيخ زايد

    متصدر

    Property Hills Star logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٣٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع – متشطب بالكامل | 205 أركان بالم

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٩ متر مربع

    ١٢٦٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ٢٦٬١١٣٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 262 متر للبيع علي المحور+فيو في اركان-زايد

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٢٦٢ متر مربع

    ٩٩٬٦٦٧ جنيه/متر مربع

  • ليك ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٤١٥٬٢٣٥ جنيه

    خطة السداد: 7
    المطور العقاري
    Cairo Capital
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ليك ويست

    3 غرفة

  • 12

    مساحات مكتبية

    ١٦٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    ألترا سوبر لوكس بفيو مفتوح موقع مميز قريب من خدمات

    Triple V Real Estate Consultancy logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٦٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٥٬٧٩٣٬٠٠٠ جنيه

    برايم عيادة متشطبة ريسيل بالتقسيط علي اطول فترة

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٣٥ متر مربع

    ١٦٥٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في سوديك بوليجون زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا بوليجون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في الشيخ زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١١٬٥٨٣٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في الشيخ زايد 130 متر

    New Avenue Real Estate logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٩٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • ريفا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كمبوند ريفا

    3 غرفة