عقارات تجاري للبيع في كايرو جايت

11 عقارات أخرى
  • 8

    مساحات مكتبية

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر بذكاء مكتب 53متر للبيع في تاون سكوير

    Real Vision logo image

    مجمع مكاتب تاون سكوير, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٣ متر مربع

    ١٦٠٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٧٬٤٤٩٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع بمساحة 53 متر في كايرو جيت - الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٥٣ متر مربع

    ١٤٠٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في كايرو جيت إعمار - زايد

    Rokn Real Estate logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٠١ متر مربع

    ١٢٦٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٨٬٢٠٨٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري مميز للبيع في Cairo Gateفي Emaar Misr

    Rokn Real Estate logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٦١ متر مربع

    ١٣٤٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في الشيخ زايد متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • II أسبن

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت

    5 غرفة

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في كايرو جيت الشيخ زايد متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٩٬٧٩٢٬٨٩٥ جنيه

    مكتب استلام فوري اقل من سعر السوق للبيع مع اقساط

    Master Mind Real Estate Services logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٦٨٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٥٦٦٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام فوري للبيع اقل من سعر السوق و مع اقساط

    Master Mind Real Estate Services logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    ١٠١ متر مربع

    ١٧٣٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٢٣٬٣٤٧٬١٩٠ جنيه

    مكتب استلام فوري للبيع بسعر مميز مع اقساط حتى 2027

    Master Mind Real Estate Services logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ١٧١٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إعمار في كايرو جيت ، أكتوبر، للبيع

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • جراند ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٠٥٥٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت

    1 - 3 غرفة

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر بذكاء مكتب 53متر للبيع في تاون سكوير

    Real Vision logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٣ متر مربع

    ١٦٠٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • إيلي صعب سجنيتشر فيلاز كايرو جيت من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت

    4 - 5 غرفة

  • اسبن فيلاز كايرو جيت من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت

    3 - 5 غرفة

  • ايلان

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت,ايلان

    3 غرفة